Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyik este az ágyban fekve...

Egyik este az ágyban fekve sírtam, erre odajött hozzám a cicám és elkezdte lenyalni a könnyeket az arcomról. Az íze miatt csinálta, vagy mire véljem ezt a viselkedést :D?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ugye tudod, hogy ugyanazzal nyalja ki a hátsóját is? :D

Gondolom, csak szomjas volt. Vagy pedig megérezte, hogy nincs jó kedved, és így akart vigasztalni. Amúgy a mi macskánk meg a szappanos vizet szokta nyalogatni, ami megmarad mondjuk tusolás után. A rendes, tiszta vizet meg nem issza meg szinte soha, amit adunk neki (próbáltunk már csapvizet, kútvizet, de ugyanaz az eredmény), az esővizet viszont érthetetlen okból issza.

2014. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Off: az én cicám is rendszeresen jött vigasztalni, ha sírtam, és addig nem hagyta abba a dörgölőzést, meg a "pofozgatást", amíg abba nem hagytam. :)
2014. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
95%
Azért csinálta, mert megérezte, hogy rossz kedved van. Az én macskám, meg a kutyám is odajönnek, ha rossz kedvem van, vagy ha érzik, hogy rossz kedvem van, vagy volt már, hogy én is sírtam és nekem is nyalták az arcomat.
2014. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
A macskák azért nyalogatják az ember kezét, mert az sós. a könnycsepp ugyan úgy sós, így azt is lenyalja.
2014. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lófaszt. Az izgatott, veszekedő emberhez is ugyanúgy odamegy nyugtatni. Kicsit több megfigyelőkészség nem ártana az állatokhoz.
2017. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!