Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kint remegett a macskám,...

Kint remegett a macskám, többivel mivan?

Figyelt kérdés
rossz volt a cicám, bele pisilt az edzőstáskámba, és lány, szóval nem értem miért, nem pisilt még sehova máshova, na mindegy, megpöcköltem a nóziját, és kitettem az erkélyre, de már fél perc után úgy remegett mint a kocsonya, és behoztam s átölteltem mert meg sajnáltam :D de azon gondolkodtam hogy a többi kobor macskával mivan?? ők nem fáznak?? vagy megszokták? hol vannak ilyenkor? :(

2014. jan. 28. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fáznak, mert nincsenek hozzászokva a meleg szobához, és nagy bundát növesztenek. Keresnek melegebb helyeket, ahova be tudnak bújni. Ezért kell figyelni télen, hogy nehogy bent legyen a motorháztető alatt macska, mert nagyon meg tud sérülni, ha elindítod az autót.
2014. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ok is faznak, talan csak nem annyira, de nekik sem kellemes ez a ido. A -10 ellen meg a nagyobb bundajuk sem igazan ved. :/
2014. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegény kóbor cicusok, szerintem azért ők is fáznak ilyen hidegben. :(
2014. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
beengedném az összeset :(:(
2014. jan. 28. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
ultimate megoldás: fogadj örökbe még egyet :) menhelyről. eggyel kevesebb kóbor cica fog fázni általad, és még a mostani cicód sem fog belepisilni a táskádba, mert szórakoztatják egymást.. :)
2014. jan. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!