Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti melyik oldalon álltok és...

Ti melyik oldalon álltok és miért? Kinti vs. Benti macska

Figyelt kérdés
??? Kint vagy bent éljen a macska???-Melyik oldalon álltok és miért.

2014. febr. 6. 11:05
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Igen van cicám.
2014. febr. 6. 15:36
 12/43 anonim ***** válasza:
Kertes házban élek, a macskáim mégis KIZÁRÓLAG BENT vannak, ők is családtagok. Ha ingergazdag környezet biztosít nekik az ember, remekül érzik magukat bent is. Nem büdösek, nem csinálnak koszt ha rendesen vannak gondozva. Félek kiengedni őket. Gyerekkoromban sok kijárós cicánk volt, egyik sem élte meg a 3 évet. Autó ütötte el őket, megmérgezték, betegséget kapott el, kilőtték a szemét...stb. és még sorolhatnám. Nem szeretnék ilyet még egyszer átélni.
2014. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
75%
Én bejárós-kijárós párti lennék, de nagymamámmal élünk egy háztartásban és mivel sajnos nem engedi a macskát bentre így kint laknak. Meg kell mondjam, szerintem jól érzik magukat kint. Gyakran kint vagyok órákig elbámészkodok, kertészkedek sokszor, olyankor ott vannak mellettem, velem jönnek-mennek. Éjjel főleg télen bent pihennek a kazánházban, ott lett nekik kis fekhely és ott alszanak. Egyébként nagy kert van, mellettünk egy akácerdő húzódik, ahova rendre kijárnak nézegetni, vadászgatni, egyszóval szerintem elvannak. Bent lehet megunnák magukat hamar. Amúgy két kandúrom van, egy maine coon keverék és sima nagytestű házi
2014. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
88%
Én meg attól venném el a gyerekét (!) aki nem becsüli annyira az állatot mint a gyerekét.
2014. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
És hol tartod? Miért tetted fel a kérdést?
2014. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Bent tartom. Azért tettem fel a kérdést ,mert kiváncsi voltam ,hogy kik vannak többségben.
2014. febr. 6. 17:10
 17/43 anonim ***** válasza:
57%

Panelban tartok 3 macskát (és 2 kutyát).

Felmerült, hogy esetleg pár év múlva költözzünk családi házba, de a macskáim/kutyáim akkor is bent lennének. Illetve szeretnék akkor egy "macskakifutót" ahova kiengedhetném őket. A macskáim teljesen "életképtelenek", nem tenném ki annak, hogy valami baleset érje őket. Nem félnek a kutyáktól, így szinte biztos, hogy ez lenne a vesztük, vagy elütnék, megmérgeznék stb. A macskabetegségekről már nem is beszélve. Nálam az állat családtag, nem fogyóeszköz, akit pár havonta/évente lecserélek.

2014. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok a második kommentelő.Igy igaz,nincs macskám,és nem is lesz soha!Ha tetszik ha nem,igenis büdösek!Van aki azt mondja,hogy az állat szája tisztább mint az emberé.Lehet...főleg mikor saját f...szát,sz...át nyalja,szagulgatja.Gratulálok!
2014. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim válasza:
12%

"Aki állatot tart legalább úgy kezelje mint egy családtagját! Pl a gyereked mikor kicsi és bekakil sem teszed ki az udvarra, mert büdös! Nálunk az állat szent és családtag! Nekem nincs gyerekem, de a cicám olyan mintha az lenne!"


1. Tegyél már különbséget egy emberi lény és egy állat között.

2.Akkor a csirkéket is tartsam házban?

3. Na látod nincs gyereked, ez a hiba.


Elég elvakult vagy.

2014. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
77%
Kizárólag bent, kertes házban is. Eddig minden macskánk (még gyerekkoromban) eltűnt (elütötték, mérget evett, stb.). Én nem kívánom ezt a saját macskámnak, de másénak sem.
2014. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!