Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti melyik oldalon álltok és...

Ti melyik oldalon álltok és miért? Kinti vs. Benti macska

Figyelt kérdés
??? Kint vagy bent éljen a macska???-Melyik oldalon álltok és miért.

2014. febr. 6. 11:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
56%

# 39: A tehén is háziállat, meg a csirke is. Mégsem kezelik emberként... Azért a háziállat és a vadállat között vannak fokozatok. Tudod, az állatokat eredetileg azért háziasították - és a háziállatok azért nem álltak ellen - mert kölcsönösen hasznot reméltek az "üzletből".

Ahogy korábban írtam, az én macskáim igen jól vannak tartva, de ettől függetlenül vadásznak. Nincsenek rászorulva, kapnak enni, mégis bennük van a vadászösztön, és szeretnek vadászni. Biztos lehetsz benne, hogy a te macskád is szeretne, mert álmában azért remeg a lába, meg az állkapcsa, mert olyankor egeret, vagy madarat üldöz! Ahhoz, hogy ezt azt ösztönt kiiktassa az ember, minimum genetikai módosításra lenne szükség (bár én nem szívesen tartanék olyan macskát, amelyik nem macska, pontosabban vannak ilyenek nálunk is, de plüssből...)

2014. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
55%

A macska nagyon okos állat! Aki burokban tartja azt én is bezárnám aztán megkérdezném, "na jól érzed magad, így hogy be vagy zárva ugyan, de ne aggódj, semmi bajod nem eshet, nem üt el az autó, nem leszel beteg. de gyere kapsz egy kis kaját, meg pofozgathatod azt a játékegeret."

Remélem éreztétek a hangsúlyt!

Semmi bajom azzal aki bent tartja a macskáját teljesen, de azért elgondolkodnék a helyében! Leginkább az zavar ha csak kinti a macska! Kirakni egy ilyen kis állatot, mert szerinte büdös. Megint csak ismételni tudom magam, az ilyen ne tartson állatot!

2014. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
57%
És szerintem aki úgy gondolja hogy csak benti vagy csak kinti, az gondolkozzon el! Én úgy kezelem mint család tagot, tehát nem zárom be és nem rakom ki! Ezt hívják családtagnak való kezelésnek! Téged sem zárnak be,aztán dugdosnak valami játékot, meg kapsz kaját, vagy raknak ki az udvarra megfagyni! Ő is érző és gondolkodó lény, méghozzá olyan aki nagyon okos!
2014. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!