Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudom hogy vemhes a...

Barbi1015 kérdése:

Honnan tudom hogy vemhes a macskám?

Figyelt kérdés
Előre köszi a válaszokat!

2014. febr. 9. 10:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
elviszed ivartalaníttatni és ha nagyon érdekel a doki megmondja vemhes volt-e!
2014. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A cicák vemhessége átl.60 nap,Ilyenkor falánkabbak,elkezdik keresni a "szülőszobát"(biztonságos eldugott,meleg helyeket)S ha kicsit "erősebben"szeretgéled őt,jobban védi magát.(a pocijuk is láthatóan növekszik)
2014. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Ne kérdezgess már itt barbi1015!!! Vidd már el orvoshoz a szegény macskádat és ne itt kérrdezgess!!!
2014. febr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Ja!!!Te tetted fel azt a kérdést is ,hogy mikor tüzelnek a macskák. IVARTALANITASD KÖNYÖRGÖM!!!! NEKI IS ÉS NEKED IS JOBB LESZ!!!TOVÁBB FOG ÉLNI A MACSKÁD!!!
2014. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Küldenél róla képeket??? Ugy nagyjából meg lehetne állapitani.
2014. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%
Akik szerint az ivartalanítás ennyire csodás és kellemes dolog, azok menjenek már el, és ivartalaníttassák magukat, hátha attól kiegyensúlyozottabbá válnak, és nem éreznek beszólogatási kényszert...
2014. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
kedves előző, mivel én el tudom dönteni, mikor akarok terhes lenni, ellentétben az állatokkal nem érzem szükségét az elköttetésnek...és ellentétben az állatokkal én nem fogok évente 2 felesleges "almot" lehozni, ahol a kölykök előbb-utóbb az utcára kerülnek és pont ezért a várható élettartamom sem csökken kb 5-10 %-kal minden alom után és nem növekszik az ivarszervi daganatra való hajlamom se...szóval továbbra is promótálom az ivartalanítást
2014. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
# 7: Miért nem fogamzásgátlást propagálsz az állatok esetében? Miért egy komoly, kockázatos hasi műtétet? Az általad felsoroltakat a fogamzásgátlás is ugyanúgy megakadályozná! Miért CSAK az ivartalanítás?
2014. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem kockázatos műtét. Ez egy rutin műtét. Ez egy állatorvosnak olyan mint egy ember orvosnak a mandula kivétele.
2014. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én elmennék ivartalanítatni magam,de sajnos a törvény nem engedi,mert nem rendelkezhetek magam felett úgy látszik...kár..

de kedves kérdező,nem kellenek az utcára macskák,így is van elég gazdikereső.

2014. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!