Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudom hogy vemhes a...

Barbi1015 kérdése:

Honnan tudom hogy vemhes a macskám?

Figyelt kérdés
Előre köszi a válaszokat!

2014. febr. 9. 10:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
# 10: Tévedsz, engedi a törvény, az elköttetést legalábbis minden nagykorú állampolgár kérelmezheti. (Kortól, gyermek lététől független.) Néhány tízezer forintos költség, egy altatásos hasi műtét, igazán semmi! Hajrá!
2014. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

"Egyáltalán nem kockázatos műtét. Ez egy rutin műtét. Ez egy állatorvosnak olyan mint egy ember orvosnak a mandula kivétele."


Ezt rosszul tudod. A hasi műtét és a mandulaműtét kockázata összehasonlíthatatlan. Akkor inkább a vakbélműtéthez, vagy a császármetszéshez hasonlítsd! És attól, hogy RUTIN műtét, még VAN kockázata! Minden műtétnek van kockázata, eleve az altatásnak is (embernél, állatnál egyaránt), illetve a has felvágásának is van (fertőzések, összenövések). Az az orvos, aki erről nem tájékoztat korrektül, az felelőtlen! (Legyen akár ember-, vagy állatorvos!)

2014. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
#8 az ivartalaníttatásnak mivel műtét vannak kockázatai, viszont a hormonális fogamzásgátlásnál lényegesen kisebb kockázatai vannak állatok esetén
2014. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
# 13: Egyelőre. Ahogy emberek esetében is így volt még 10-20 évvel korábban. De ha mindenki csak a kipakoltatást szorgalmazza, akkor nem is fejlődik ez a lehetőség, holott akár néhány éven belül hatékony, biztonságos és olcsó macska-fogamzásgátlók is lehetnének a piacon.
2014. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt a kevés értelmes választ amit kaptam.
2014. febr. 10. 20:45
 16/17 anonim válasza:
én is felakartam tenni ezt a kérdést de látom itt nem lehet értelmes választ kapni.mért kell egyből ivartalanitani nem ez volt a kérdés hanem hogy mik a tünetek vagy látható jelek ha vemhes a cica.
2015. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
nekem egyik cicám az ivartalanitáskor fertőzést kapott és elpusztult
2016. jún. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!