Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? A benti cicám...

Mit csináljak? A benti cicám kiszökött és megölték

Figyelt kérdés

Az egy éves ivartalanitott oltott kizárólag benti Perzsa cicám ma reggel kiszökött. Nem hiszitek el ,hogy hogyan:Van egy ajtónk amin van felül egy kis ablak. Ma szép idő volt és kinyitottam azt a kis ablakot ,hogy szellőzön az előszoba. Közvetlen az ajtó mellet van egy cipős szekrény. Kb. 140cm magas. Na arra felugrott a cicám és onnak meg a kis ablak felé ugrott. Megkapaszkodott az ablakocskában és már nyomult is ki az utcára. A férjem épp munkába indult amikor ez történt. ő utána szaldt de a macsek beugrott az egyik szomszédos ház udvarába. Bekopogtunk de nem nyitottak ajtót.


Hazamentünk és reménykezdtünk ,hogy magától haza talál. Délelőtt 10 körül nagy ricsajra és nyávogásra lettem figyelmes. Kiszaldtam és becsöngettem ahhoz a házhoz ahonnan a nyávogás hallatszott.Egy munkaruhában lévő férfi nyitott ajtót. Mondtam ,hgy nem e látott itt egy hosszúszőrű macskát. Ő meg mondta ,hogy jöjjek vele és mutat valamit. A macskám volt az holtan az ő kertjében. és BEVALLTA ,hogy ette a kutyája kajáját ezért agyon verte őt.Chip volt a macskámaban. MIT LEHET MOST TENNi???Feljelentsem őt??? Történt már valakivel hasonló??



2014. febr. 13. 17:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Jézusom, ezt el se hiszem, hogy ilyen van, vagyis hogy ilyen emberek vannak. Szegény cicus. :((((

Mindenképp jelentsd fel,vagyis én biztos azt tenném, ha valaki ezt megtenné az én cicámmal. Részvétem. :(

2014. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Ezt a sok genyótt!!Jelentsd fel a rendőrségen. Tanu vallomás meg minden h legyen nyoma h ott voltál!!:)
2014. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Mindenképp jelentsd fel! A cica tetemére szükség lesz az eljárás során! Te magad is kérhetsz szakvéleményt.
2014. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Megbüntetik!!!! Lehet ,hogy börtönt is kap!
2014. febr. 14. 12:55
 15/32 anonim ***** válasza:
Voltál a rendőrségen ezek szerint?
2014. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Sajnálom a cicát,de sokmindent nem tudok megérteni.

Szörnyű ami történt,de ha láttátok beugrani a szomszéd telkére mért nem mentetek utána?8 éve vagyok macskatartó,de számomra elképzelhetetlen ez az egész.

2014. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Mert a keritésen ugrott át és nem nyitottak ajtót.
2014. febr. 14. 14:26
 18/32 A kérdező kommentje:
Ja és igen voltam.
2014. febr. 14. 14:26
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöm ezt írta. Az agyonvert cica gazdájának, hogy

a cica tetemét, ha még megvan, vigye el

állatorvoshoz, kérjen egy

szakvéleményt, hogy valóban emberi

bántalmazás következtében hunyt el és

azzal a szakvéleménnyel menjen be a

rendőrségre és tegyen feljelentést

állatkínzás vétsége miatt, de kizárólag

ismeretlen tettes ellen. Ez fontos, mert

ha nem nyer bizonyítást, hogy a

szomszéd volt, akkor nem perelheti őt

be rágalmazásért, hamis vádért.

Ismeretlen tettes ellen tegye meg a

feljelentést, azonban mondja el, hogy mi

történt, ki ez a szomszéd, mit mondott,

hogy találta meg a cicát.

Semmiképp ne hagyja feljelentés nélkül,

mert máskor is megteszi, másik cicával.

2014. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Igen ezt nekem is mondták. Holnap kell vinnem boncolásra.
2014. febr. 14. 18:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!