Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? A benti cicám...

Mit csináljak? A benti cicám kiszökött és megölték

Figyelt kérdés

Az egy éves ivartalanitott oltott kizárólag benti Perzsa cicám ma reggel kiszökött. Nem hiszitek el ,hogy hogyan:Van egy ajtónk amin van felül egy kis ablak. Ma szép idő volt és kinyitottam azt a kis ablakot ,hogy szellőzön az előszoba. Közvetlen az ajtó mellet van egy cipős szekrény. Kb. 140cm magas. Na arra felugrott a cicám és onnak meg a kis ablak felé ugrott. Megkapaszkodott az ablakocskában és már nyomult is ki az utcára. A férjem épp munkába indult amikor ez történt. ő utána szaldt de a macsek beugrott az egyik szomszédos ház udvarába. Bekopogtunk de nem nyitottak ajtót.


Hazamentünk és reménykezdtünk ,hogy magától haza talál. Délelőtt 10 körül nagy ricsajra és nyávogásra lettem figyelmes. Kiszaldtam és becsöngettem ahhoz a házhoz ahonnan a nyávogás hallatszott.Egy munkaruhában lévő férfi nyitott ajtót. Mondtam ,hgy nem e látott itt egy hosszúszőrű macskát. Ő meg mondta ,hogy jöjjek vele és mutat valamit. A macskám volt az holtan az ő kertjében. és BEVALLTA ,hogy ette a kutyája kajáját ezért agyon verte őt.Chip volt a macskámaban. MIT LEHET MOST TENNi???Feljelentsem őt??? Történt már valakivel hasonló??



2014. febr. 13. 17:04
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Ha sikerül biróságra vinni az ügyet akkor kiperelem belőle még a sz*rt is.
2014. febr. 14. 18:39
 22/32 anonim ***** válasza:

Sajnálom a cicádat!

Remélhetőleg elveszik a kutyát is tőle mihamarabb, ki tudja, hogyan bánik vele is...

2014. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

azért ne halj bele a szívfájdalomba

sok szerencsét

2014. febr. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

dögöljön meg, remélem, őt is agyonütik. mi az, hogy megöl egy ártatlan állatot? ha egy galamb belekakil mondjuk a kutya kajájába, akkor azt is megöli?


állatkínzás, és magántulajdon rongálása (vgy mi, de a cica nyilván pénzbe került, chip is volt benne, de még ha kóbor lenne, akkor is...)

2014. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Egy perverz lányismerősöm páros lábbal ugrált a macskákon és élvezte.
2014. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
6 hónap letöltendő és 200 óra közmunka. +300 ezer birság.
2014. febr. 27. 14:25
 27/32 anonim ***** válasza:
Megérdemelte.
2014. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
hát ha ezért letöltendőt kapott ott valami más is volt!!
2014. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Igen. Kiderült az emberről még egy pár dolog de ezek bizalmasak.
2014. febr. 27. 18:19
 30/32 anonim válasza:
Mekkora kamu az egész sztori. 2 hét alatt el is ítélték mi, főleg egy ilyen ügyben, ami azért nem kap kiemelt figyelmet Magyarországon. Mit élveztél ebben a kamuban? Ennek mi értelme volt? :D
2023. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!