Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja van a cicamnak?

Mi baja van a cicamnak?

Figyelt kérdés
Most delutan adtam enni a cicamnak es hirtelen befutott az egyik szobaba ketsegbe esetten nyavogott meg dorombolt es szaglaszott a foldon. Nem reg pusztult el a masik cicam 1 honappal ezelott es az a cica sokszor volt abban a szobaban. De azota rengetegszer volt abban a szobaban de eddig meg nem csinalta. Miert csinalhatta?

2014. febr. 13. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem betegség...
2014. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tudjuk is miért csinálta, akkor sem érünk vele semmit. Vegyél magadhoz három ezer forintot és vidd el dokihoz. Mert a másik macska sem véletlenül halt meg. Valami betegség lehetett. De jobb lett volna ha öt is látja doki.. És még elne. Nem értem az emberek miért félnek az állatorvosi díjaktól. Én voltam már ezer forinttal is dokihoz és nem haltam bele..
2014. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért mert te mindig 1000 meg 3000,-ot fizetsz, nem biztos hogy máshol is ennyit kell fizetni! El sem tudod képzelni milyen kóklerok vannak, akik nem az állatért vannak, hanem leginkább csak a pénzt lesik! Szerencsére az én dokim nem ilyen! Sosem kért vizsgálati díjat (már ha van ilyen egyáltalán) mindig csak a gyógyszer árát kérte el! Volt már pisi vizsgálatunk is és akkor is csak a gyógyszer árát kérte! Mikor hasmenése volt, a doki bejött szombaton és megnézte és kapott injekciót meg 2 fajta bogyót és akkor is csak 3000,-ot kért!! De nem mindenhol ilyenek az orvosok! A kérdezőnek meg üzenem hogy semmi baja a cicádnak, valamit hallott és megijedt! Ha többször furcsán viselkedik próbáld kideríteni, ha nem megy, vidd orvoshoz! Egyébként miért halt meg a másik cica?
2014. febr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A másik cicánál volt Doki elvileg Hasnyálmirigy gyulladása volt vagy mi tehát megmérgezték és nem evett nem ivott csak kétségbe esetten nyávogott 3 nap alatt pusztult el
2014. febr. 23. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
A hasnyálmirigy gyulladás a Fip. Ami fertőző. Gyógyíthatatlan betegség. Csak tüneti kezelés van ellene. :/ És mivel fertőző, könnyen elkaphatja más macska is. Van ellene védőoltás. Be kellene ez ellen oltani a macskádat. De előtte Fip tesztet kellene csináltatni, mert ha már elkapta akkor nem sokat ér az oltás. :( Nem mérgezés volt. Az a vesét károsítja.. Olvass utána.
2014. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!