Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszi már a tápot a...

Miért nem eszi már a tápot a cicám?

Figyelt kérdés
4 éves ivartalanított cicám felváltva kap konzervet és tápot, de a tápot sokkal jobban szereti. Eddig mindig egybe befalta amit kitettem neki, de érdekes módon ma már nem eszi meg, pedig látom rajta, hogy éhes. Ugyan azt a fajtát vettük, viszont csak az új csomag óta nem eszi. Mi lehet a gond? Megváltoztatták volna az összetételét? Nem járt le, megnéztem. (perfect fit - pro steril)
2014. febr. 25. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak azt eszi meg! Jajj ne, remélem nem változtattak valamit, akkor már csak a purina maradt. azt próbáltad? hátha.
2014. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, megeszi de legutóbb hányt tőle.. De szerintem holnap valami más után nézek. Sajnos whiskas, friskies se jó neki. :S Nem értem, hogy mi lehet a baja..eddig imádta.
2014. febr. 25. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Friskies ,Whiskas ,Kitekat...ILYENEKET SOHA NE ADJ NEKI!!!


Az enyém ugy rászokott a Whiskasra ,hogy amikor váltottunk 3 napig nem evett. Ajánlom a Royal Canin válogatós macskáknak való tápot. Nekünk a doki ajánlotta és bevált a kritikus időszakban.

2014. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Royal canin,szeretem az a jó,én cicám azt nagyon szereti,pedig elég finnyás :D Másfél éves ivartalanított lány :)
2014. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!