Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Purina One Steril Marhahúsba...

A Purina One Steril Marhahúsban és búzában gazdag száraztáp rossz minőségű?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 18:18
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Értem. Ràkerestem most petissimo oldalàn gabonamentes tàpokra... a happy cat az milyen minőségű? Nem irja ott hústartalmàt. Pl ez: [link]
2014. márc. 1. 21:14
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Amit belinkeltél az 22,5% hallisztből van. A zooplus.hu-n fent vannak a Happy Cat tápok összetételei.
2014. márc. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem rossz egyébként a Happy Cat. Hasonló kategória a Bosch Sanabelle gabonamentes tápja. Mentett, ideiglenes cicáimat etettem az utóbbival, szerették, szépek voltak tőle.

Ha anyagi okokból kicsit olcsóbb tápra kellene váltanom a saját cicáknál (most Orijen-t esznek), akkor talán a Brit Care-t választanám, ár-érték arányban nagyon jó szerintem 40% hústartalommal: [link]

2014. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Lehet kipróbálom majd :) csak kérdés hogy megenné-e? Mert válogatóa nagyon :/ hypoallergén az nem zavarná szted?
2014. márc. 2. 08:00
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy probléma lenne. Rendelj először kisebb kiszerelésűt kipróbálni.
2014. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Az lesz mindenféleképpen :) elég volt hill's -el befürödni, hogy megvettem a másfél kilósat 5000ért és hozzá se nyúl :-D de majd valami menhelynek neki adom.biztos örülnek majd neki. Meg van itthon azon kívül más amit nem eszik meg.
2014. márc. 2. 10:16
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki az Applaws-t, ez is gabonamentes, csak a petissimo oldalán nem úgy van feltüntetve. Nekünk bevált! :)
2014. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, csak az a baj vele, hogy 2kg-s a legnagyobb csomag és igy elég dràgára jön ki. De ha nem jönnek be amiket most kinéztem akkor kipróbálom majd! :)
2014. márc. 3. 10:03
 19/22 anonim ***** válasza:
Zoopluson van 7,5 kg-os kiszerelés is! :)
2014. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát úgy màr barátibb az àra! :) köszi :) 80% hústartalom....jo minőségű lehet akkor nagyon :) neked válogatós macskàd? Plusz te melyiket szoktad venni? Csirke-lazac vagy sima csirke?
2014. márc. 3. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!