Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szégyenli, hogy én jól...

Miért szégyenli, hogy én jól tartom a icámat? Csak irigy?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves Perzsa cicám(én vettem). Benti ,ivartalanitott ,mindene megvan. Még a szüleimnél élek. Anyukám nagyon szereti a cicát csak ugy mint én de apám mindig ellenzi az oltásokat ,a tápot és a bent tartást is.(nem ő takarit). Az ivartalanitást is ellenezte (arra hivatkozva ,hogy szép kicsinyei lennének). Akkor lett elegem amikor azt mondta ,hogy az állatokat nem éri meg beoltani. Ezt még valahogy elviseltem De!!!:-Épp a hip beültetésről jöttünk haza(apa ragaszkodott hozzá ,hogy velünk jöjjön). Már az úton elkezdett szekálni ,hogy miért költök én ennyit a cicára meg ilyenek. Aztán amikor hazaérve kiszálltunk a kocsiból egy ismerősünk jött épp a járdán. Kérdezte ,hogy hol voltunka ciccel. Még mielőtt én válaszolni tudtam volna apám beszól ,hogy csak vittem őket(anya ,cica ,én) az állatorvoshoz chippelésra. Ezt nevetve mondta. És mondta az ismerős ,hogy az ö maskával mindig történt valami(gondolt itt arra ,hogy ő nem vigyázott rájuk). Erre apám: A mieinket is mindig elüti az autó!!!-Pedig ezelőtt nem is volt cicánk.


Nos innen veszem ,hogy szégyenl engem és anyát. Vagy irigy??? Mivel tudnám megértetni vele ,hogy mi ennek a lényege??


2014. márc. 10. 14:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs a cim hibáért.
2014. márc. 10. 14:00
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Ebből hogy jutottál arra a következtetésre, hogy szégyell bárkit is? :D

Hány éves vagy? Apukád fizeti a költségeket?

Szerintem mivel bent tartott cica, ezért apukád feleslegesnek tartja az oltásokat és a chip-et, ami elég logikus, mivel ha nincs kint, csak bent, akkor mitől kaphatnak el bármit is és miért kéne a chip?

Az ismerősötökkel pedig csak viccelődtek.

2014. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ő állja a költségeket. Eszébe sem jut!!! Általában anyukám és én közösen fizetünk fele-fele arányban. 24 éves vagyok.
2014. márc. 10. 14:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3kutyát etetek bárány nyúl szarvas és egyéb húsokkal. Nekem ugyan így ki van ettől. Ugyan ezt magyarázza amit a tiéd és hogy az ő kutyái el voltak a pedigrén stbstb. Ilyenek ezek az apák..


Idővel megszokja.

2014. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

unatkozik és hülyeségeket beszél, apám is ilyen


ne is halld meg

2014. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
24 évesen már nem kéne otthon laknod....
2014. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is apa macskaellenesebb,de szereti a cicát,de a kutyát jobban. Úgy tűnik a cica ilyen női állat.
2014. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért lakom még a szüleimnél ,mert a házuk kaszárnya méretű.
2014. márc. 10. 16:19
 9/11 A kérdező kommentje:
Van munkám csak 2 embernek elég sok lenne az a ház. 3 nak is sok. Ha lenne 3 gyerekem meg a testvéremnek 2 akkor is lenne hely.
2014. márc. 10. 16:21
 10/11 Maxitabi ***** válasza:

Szerintem ő is amolyan régimódi felfogású,mint Mo lakosságának 80%-a... E szerint a macska falusi-kinti fogyóeszköz,inkább "vadállat", haszonállat, mint házi kedvenc. Nem értik,hogy lehet lakásban élni cicákkal,akik felmennek a bútorokra,ágyban,veled alszanak stb.Az én nagymamám is ilyen volt,pedig falun sosem élt..De a gondolkodása ilyen volt.

Az én cicáim is bentiek, oltottak,chipeltek (egy MC és egy házi vegyes),sőt útlevelük is van!!

Szóval, ne foglalkozz apukáddal,majd megszokja (bár tudom, idegesítő).

2014. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!