Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil mindenhova oda a...

Ivilicious kérdése:

Miért pisil mindenhova oda a macskám?

Figyelt kérdés

Jövőhónapban lesz 1 éve, kandúr. Másfél hónapja költöztünk új lakásba, 2 szintes (pince és földszint) ,az alsó szinten van eldugva szépen az alma, ahogy az előző lakásban, még is mindenhova odapisil, a fal tövébe, a fürdőszobába, szőnyegekre, a kedvence az egyik szoba, ami jelenleg üres, még csak bezsákolt dolgok vannak az előző helyről ( itt az almom tála is) . Folyamatosan fel van mosva, ecetes-citromos vízzel, amit elvileg utálnak, távol tartó spray-vel tele van fújva minden, de mégis !! Azt hittem azért, mert kinőtte az alomtálat, vettünk egy jóval nagyobbat, de így is ! Elegem van, mitől lehet, mit tegyek? :( Ja, a kakával nincs baj, az az alomba megy.

Másik "gond" ,hogy 3 hónapos terhes vagyok, és sajnos, ha mindenhova odapisil, mennie kell, pedig nem szeretném.


2014. márc. 14. 13:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Még sosem volt cicám, fogalmam sem volt, hogy ezt váltja ki belőlük, ha nincs ivartalanítva...ráadásul nem gondoltam volna, hogy ilyen fiatalon már lehet ivartalanítani :)
2014. márc. 18. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!