Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha estére behozom a szobába a...

Ha estére behozom a szobába a cicámat bekakil/pisil? Egyáltalán érdemes behoznom, vagy inkább csak ártok vele?

Figyelt kérdés

Este nagyon hideg van már kint, arra gondoltam behozom éjjelre a 2 kiscicánkat, nem akarom, hogy megfázzanak.

Mennyi az esélye, hogy este 11 és reggel 7 között ha bent vannak wc-zniük kell majd? Vagy ha csinálok nekik helyet, ahova wc-zhetnek, odacsinálják nagy valószínüséggel, nem?

Valamint még annyi kérdésem lenne, hogy ez nem árt-e nekik? Mármint hogy behozom estére a melegre, reggel pedig kimennek a hidegre. Ettől csak jobban megfáznának? Mert akkor nem hozom be őket.

Nagyon köszönöm a segítséget!


2009. dec. 15. 10:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van macsekom nappal kint virgonckodik ha unja bekéredzkedik de este már hideg van neki.Ha veszel egy macskatálat teszel bele almot oda fog menni mert a macska

automatice el szokta kaparni maga után ez náluk ösztönös

csak akkor csinálnak be ha nagyon kell és nincs hova elkaparni.Az még jobb ha összeszedsz utánuk egy kis pisis

homokot-tudom undorító de csak 1x kell-és az alomba teszed a saját szagjukra rámennek és odaszoknak.Ha reggel kimennek a szőrük védi őket de ha fáznak akkor úgyis bekéredzkednek és végül is mindegy hogy bentről vagy egy meleg kutricábol mennek ki.A kinti ház se rossz csak szélvédett helyen legyen jó alaposan kibélelve kis nyílással, hogy be tudjanak melegedni.A vidéki macskák nagy része is kint van általában találnak helyet maguknak

de azért egy házikedvenc más ha tudod vidd be őket szeretik a meleget.A wc-hez meg kell egy kis türelem de sikerülni fog megéri.

2009. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!