Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítsetek! A szomszéd...

Segítsetek! A szomszéd macskája éjjel--nappal csak az én kertemben érzi jól magát, nekem meg macskaszőr-allergiám van! Már mindent kipróbáltam, semmi sem riasztotta eddig el! Mit tanácsoltok? Köszönöm!

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 07:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszön a választ,erre még nem is gondoltam,persze a megoldás sem olyan egyszerű.Ilyenkor fogalmam sincs mi a teendő,de a hóban láttam a "vonulási útvonalát" és végigmászkál éjjel az összes kerten körülöttem.Valószínűleg vadászik!És mivel én egy nyaralóhelyen élek ahol jobbra-belra télen nem laknak ,nálam van a legmelegebb,így itt megtelepszik.

Még mindíg próbálkozom az elküldésével..........

2009. dec. 26. 06:23
 12/15 anonim ***** válasza:
Fogadj be a menherlyről egy keverék kutyust.
2009. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
28%
ha meglátod a macskát szólj a szüleidnek és lépjetek rá a farkára vagy dobd meg egy fadarabbal de lehet az is hogy mellé dobsz pár követ és akkor megijed.nálam bevált :)
2009. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tegnapi 17:55-ös vagyok.


Ültess macskamentát a kertbe, főleg a vonulási útvonala mentén. Utálják nagyon. Vagy szerezz be ilyen spray-t, ami elrisztja. Vegyszermentes, v.mi számukra érzékelhető illatanyag van benne, amit nem bírnak.

2009. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
kösz,megpróbálom a macskamentát is,mert a létező összes sprayt(gélt) már kipróbáltam-----míg illatozott, csak addíg hatott.
2009. dec. 27. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!