Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazatalál a megszökött macskám?

Hazatalál a megszökött macskám?

Figyelt kérdés
nem rég volt a párzásos időszak és kandúr macskáról van szó, lábán lett egy seb, nem akart gyógyulni, elvittük az egyik orvoshoz , adott antibiot és mondta h be kell kötni és 20szor átekerni gézzel és szigetelőszalaggal leragasztani... na most ezt megpróbáltuk de harapott karmolt stb. fájt neki... ez egy nem lehúzós orvos, de nem segített.. elvittük másikhoz a kocsiba, bemegyek h bevihetem-e és meyek érte és kiszökött mikor ajtót nyitottamn ki, pedig óvatops voltam, annyira rémült volt... kifutott az útra majd egy árokba mnent onnan próbáltam kicsalni.. nem ment.,. akkor beugrott egy kerítésen ott kutya kikergette.. beleugrott kezembe de karmolt harapott stb... mérges lettem, rájöttem most nem tudjuk megfogni.. relative nincs messze 500-700 méterre tőlünk, hazatalálhat? van pár kereszt utca házak stb.
2014. márc. 31. 13:30
 1/6 A kérdező kommentje:

még egyszer mert kapkodok itt össze vissza..


csúnya lett seb, most vittük nem rég el a másik orvoshoz kocsival mentünk, benne volt egy dobozban kijött, és mikor vittem volna az orvoshoz be, akkor szökött ki..:S

2014. márc. 31. 13:32
 2/6 anonim ***** válasza:

5-700 méterről simán, de előtte le kell hogy nyugodjon.

Ha nincs is macskahordozótok, minimum egy kartondobozba bele kell tenni ilyenkor, a macskák általában nem tűrik jól az ilyen helyzeteket.

2014. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ok, akkor doboz visszavonva :)
2014. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Visszatalál ,ha akar. De ugye most elkönyvelte hogy megkínoztátok, lehet félni fog.
2014. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg visszatalálhat, de abban az esetben szerezzetek be egy cicahordozót. Nem nagy cucc, használtan 3-4 ezer forintért már tök jókat lehet kapni. És persze jó lesz, ha ivartalaníttatjátok, akkor kevesebbet járkál el és persze kevesebbet sérúl, ilyen helyzeteket egyből el tudtok kerülni. Ráadásul egy ivartalanítás olcsóbb is, mint a bunyók következtében szerzett sérülések kezeltetése. Érdemes ezen is elgondolkodni :)
2014. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Másnap reggel már az ajtóban volt :) el is vittem ma az orvoshoz, van egy nagy kalitkám, azt átalakítottam,, és abban vittem :D
2014. ápr. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!