Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan fogyasszam le egy kicsit?

Hogyan fogyasszam le egy kicsit?

Figyelt kérdés

Van egy sziámim, aki 7-8 hónapos kora között van. Kandúr, jelenleg még ivaros, az állatorvos tanácsára 1 éves koráig, bár én már szeretném ivatalanítani.

A cat chow-tól amit eddig kapott elég szép pocakot eresztett, pedig próbáltam minél kevesebbet adni neki. Hétfőn tápot váltottunk, de úgy érzem valamit kell még neki változtatni. Kint mozog egész nap, amióta meg jött a jó idő, de úgy látom inkább hízott, mint fogyott volna :/

Az új táp neve: Premiere, ebből még a kölyöknek való.

Segítő válaszaitokat előre is köszönöm!



2014. ápr. 2. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyumnak van kinti macskája, és akármennyit mozog, így is van "kappanhája".

Lehet túl sokszor adsz neki enni-tehát nem mennyiség, hanem alkalom.

Nekem a Select Gold-ot ajánlották, benti cicám van és hízékony, de még csak most próbáljuk.

2014. ápr. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várd meg az 1 éves korát, nyugodtan lehet vinni már most. Ha egyszer elkezd jelölni, nem biztos hogy ivartalanítás után elmúlik. Ennyi idősen már kifejlődtek rendesen a húgyutak, szervek. Gabonamentes tápot adj neki, mert a gabonától híznak főleg.
2014. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!