Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sos! Tegnap került hozzánk...

Sos! Tegnap került hozzánk egy 3 hetes kiscica és állandóan az anyja cicijét keresi de az anyja nincs velünk! Mit tegyek? Most is fél órája itt hesegetem, hogy ne rajtam keresse. Ötletek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3hetesen anyatejen él, persze, hogy azt keresi rajtad is! Vidd orvoshoz, vegyél tápszert, a többit a doki elmondja.
2014. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm

Csak az a gond ugye, hogy így magamat hibáztatom, de ha jobban belegondolok, inkább nálunk legyen, minthogy kikerüljön az utcára (oda került volna..) nemde?

2014. máj. 26. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De miért kellett ilyen korán elválasztani az anyjától? Mi van az anyával? Tesó vannak?Azokkal mi van?


Ötlet ugyan az amit az előttem szóló írt, vegyél tápszert neki meg cumisüveget, és indulhat a 2-2,5 óránként etetés.

Arról se feledkezz meg hogy ő még önnálóan nem tud üríteni, így abban is neked kell segíteni.Erre alkalmas egy nedves rongy vagy vatta amivel a végbélnyilását és a pocakját törölgeted evés után.

Konzervet vagy áztatott száraztápot 2-3 hét múlva kezdhetsz el neki adni, de a tápszer még akkor is kelleni fog kb 8 hetes koráig.

2014. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké

Van anyja és 2 tesója, de a régi gondozójának el kellett költözni és elajándékozta őket, mi meg csak 1 macskát tudtunk befogadni

2014. máj. 26. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Hogy legyen valami használható is az okoskodáson kívül:


[link]


[link]

2014. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!