Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom anyja ÁLLANDÓAN...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom anyja ÁLLANDÓAN panaszkodik és kesereg nekem. Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja jöttünk össze a barátommal, az első perctől kezdve sok időt töltöttünk el együtt, tehát náluk is. Az anyukája alapvetően aranyos, régebben soha egy rossz szava nem volt hozzám, de az utóbbi időben egyre gyakoribb, hogy elkezd panaszkodni és mondja, mondj, én meg csak bólogatok, de őszintén szólva nem tudok mit válaszolni.


Ha a munkahelyünkről későn érkezünk meg a páromhoz, ő még fent van és azonnal nekiáll, hogy mennyire fáradt, de őt senki nem érti meg, évek óta korán kel, hazamegy és még dolgoznia kell, főzni, mosni, neki soha nincs ideje pihenni - jó, én megértem, nagyon jól tudom, hogy milyen érzés (én is dolgozok, suliba járok, mellette saját háztartást vezetek), de nem értem, miért kell félórákig engem ostromolnia ezzel.


Ha netalántán fent hagyunk véletlenül egy tálat a szobában, rákezd, hogy lusták vagyunk és nem takarítunk, miért lett vizes a kő zuhanyzás után, miért nem érti meg senki, hogy ő reggel korán felkelt és a konyhában főzött délig... mindig van valami.


Őszintén szólva, ez bizonyos idő után nem csak idegesít engem, hanem kényelmetlenül is érzem magam. Főleg, hogy eleinte csak a páromra panaszkodott nekem, vagy a másik gyerekére, de most már engem is belevesz a dolgokba, éppúgy mint őket... mintha velem lenne a baj.


Hogy kezeljem a megnyilvánulásait?


2012. nov. 29. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem egy alap érzelmi intelligenciával lazán megoldható egy ilyen szitu.

elkezdesz te mesélni egy olyan történetet,ami pozitív,érdekes és felkelti az érdeklődését,kíváncsiságát.

én ismerősök között gyakran megteszem ezt.

sőt a stori vége előtt szünetet tartok,és csak unszolásra fejezem be.

persze simán lehet kamu történet,de hihetően add elő.

2012. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

jah igen.

a munkám miatt gyakran kerülök hasonló szituba és egy percre sem hagyom,hogy bárki lelki szemetest csináljon belőlem.

ha kell és nem kapcsol akkor a története közben arcon nevetem,vagy hátat fordítok,de nem hagyom,hogy egy energiavámpír minimálisan is élősködjön rajtam.

és persze nem őt hanem magamat okolnám,ha mégis meg tudná tenni.

2012. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez így szép, csak az a gond, hogy ilyenkor teljesen belelendül és nem hall meg semmit. PRóbáltam terelni a témát, nem igazán ment.
2012. nov. 29. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

gyakorolni kell:),és megakasztani.

pl.

állj!-jó hangosan,és a tenyeredet is felemeled az arca elé.

és lassan odanyúlsz az arcához-egy szempilla.

3-4 ilyen komolyabb megakasztás és intim szférába hatoló érintés,elég rendesen ki tud zökkenteni egy anyósodhoz hasonló futóbolondot is.

vagy közel hajolsz,lehetőleg főlé és egészen közel az arcához-jah semmi,azt hittem egy pók.stb

de közben érintsd is meg,nehezedj kicsit a vállára.

és utána nevess.

ne rajta,hanem a "tévedéseden".

2012. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4-es. Ilyen jót még életemben nem kacagtam az ötleteiden, ahogy elképzeltem, de simán működhet! :DDD
2015. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!