Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok ajánlani jó budapesti...

Tudnátok ajánlani jó budapesti állatorvost, aki végez cicákon korai ivartalanítást?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

mármint mennyire korai? itt azt írja, hogy 12 hetesen a legkockázatmentesebb:

[link]

2014. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó és korrekt árakon dolgozó állatorvosi rendelő pl. a Horváth Mihány téri rendelő. [link]


A Körönd állatorvosi rendelőbe ne menj, mert NAGYON drágán dolgoznak.

2014. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ivilicious ***** válasza:
Fú, még jó,hogy ide olvastam, ma mentem volna a köröndbe érdeklődni, mert az van legközelebb :)
2014. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

Na, örülök, hogy hasznosat írtam :D Én voltam már ott többször, de mindenféle csip-csup dolgokért nagy összegeket kérnek el...

Kutyám ivartalanítása 17 ezer volt máshol, a Köröndön 30 ezerbe került volna....


Akiket egyébként tudok ajánlani, mert jók, az a Dr. Gráf rendelő. Elég drágák és messzebb is vannak, de ott soha nem volt olyan, hogy egy állat miatt húzták volna a szájukat!!! Mindegy, hogy egér, patkány, kutya, hüllő, vadászgörény, mindegyikkel foglalkoznak (szemben mondjuk a Lehel úti állatkórházzal ahol vadászgörényeket nem kezelnek, hüllőket meg aztán pláne nem...). Sőt, egyszer valaki majmot is vitt hozzájuk :D Drágák,de nekem csak jó tapasztalatom volt velük.

2014. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!