Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj hogy rászóltam a kisgyerek...

Baj hogy rászóltam a kisgyerekre aki a nyakánál fogva tartja a kismacskát? Elküldött az anyja a francba!

Figyelt kérdés

Az egyik házból kijött kis macska, és sétáltatta anyuka a gyerekét közben telefonált le se tojta a gyereke mit csinál!


És a gyerek megfogta a cicát, de a nyakánál fogva(mintha fojtogatná) rámarkolva lógott lefele a macska, mintha valami üdítőt fogna a gyerek!

Én meg nem bírtam nézni és rászóltam hogy ne úgy fogja.

És elküldött az anyuka a francba, hogy semmi baja nem lesz a macskának, meg törődjek a saját dolgommal!

É as hogy a macskának ha nem tetszene kiugrana a kezéből!


De ha én nem szólok rá, akkor kifogja megtanítani hogy egy állatot (ami nem vágós csirke) nem a nyakánál fogva tartunk?

Most én voltam a paraszt hogy ezt észrevettem, vagy az anyuka egy buta nő?

16/L



2014. jún. 11. 16:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
1%
ha nem a nyaka hátulját hanem oldalt vagy elöl fogta jól tetted. Ha hátul fogta és a macska nem mozgott akkor öld meg magad mert egy retardált p*csa vagy aki olyan h*lye hogy nem tudja hogy így viszi a kismacskát az anya macska is csak szájban,ráadásul ok nélkül szóltál szegény gyerekre
2014. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
de bírom az ilyen anyukákat! felháborító! inkább tanítaná meg a gyereknek, hogyan kell bánni az állatokkal, hisz ők is érző lények. ezt meg kéne tanulnia minden gyereknek, a saját érdekébe is, hogy ne váljon egy paraszt felnőtté.
2014. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!