Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Oké most ez csak szerintem...

Oké most ez csak szerintem túlzás?

Figyelt kérdés

(másnem megalapozom a vidám estét a válaszolóknak)

Van két cicánk.

Az egyikük pár napja érkezett a családba (6-8 hetesnek tippelném) a másik kifejlett kandúr.

Eléggé összebalhéztak a nagy helyretette a picit.

Azóta a férjem duzzog, hogy miért hagytam, a nagycicát nem engedi a házba ect.

Sőt a fejemhez vágta hogy majd a lányunknak (4) is hagyom hogy megverje a kistesóját (pocakban)

Holott ez csak egyszerű területi vita volt, azóta nyugi lenne...


2014. jún. 16. 21:50
1 2
 11/11 Medvi ***** válasza:
Szerintem tök aranyos férjed van, hogy így a szívén viseli a cicák veszekedését. Ha kicsit jobban ismerné a macskák viselkedését, akkor nem reagálná ennyire túl a dolgot, mert tudná, hogy ez az elején természetes és hamarosan barátok lesznek a cicák. A kislányod nem hiszem, hogy megverné majd a kistesóját, 5 év korkülönbségnél ez már nem szokásuk, nálunk is pont ennyi van a két kislány között, és nagyon szeretik egymást. Persze ebben sok befektetett munkám van, de egyenlőre sikeresnek tűnik.
2014. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!