Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak? Csak szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak szerintem túlzás, amit a férjem tesz?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt férjemmel, ebből 2 éve házasok. Van egy 4 éves gyermekünk.

A problémám az, hogy a férjemmel sok a vitánk, ha úgy alakul csúnyán beszél, vagy el megy iszik. Hol egyedül, hol valamelyik munkatársával. Nem baj ha eljár, de a kisfiunkkal sem igazán foglalkozik, velem sem. Többször kértem, hogy ne nagyon igyon,mert zavar a szaga. Tényleg többször kértem, mint ahogy azt is, hogy foglalkozzon velünk. Eredménye semmi. Egészen addig,amíg nem vette észre, hogy egy nálam idősebb férfi érdeklődik irántam. Így kicsit figyelmesebb lett, odafigyelőbb, a kisfiunkkal is kicsit játszott. Közben egyszer ittas állapotban olyat mondott, amivel nagyon megsértett. Mondtam neki, hogy nagy változások lesznek ha így halad.. A kedvem is elvette hogy hozzábújjak. Tegnap mondtam neki, hogy milyen fura, hogy csak akkor kedves ha hiánya van. Kérdeztem, hogy vajon hozzám tud úgy bújni, hogy szex motiváció nélkül?

Mondta hogy persze, de lehet beújít egy nőt maga mellé. És ezek után én vagyok a rossz. Az idősebb férfi aki érdeklődik irántam, az egy orvos. Nem csaltam meg soha mégis úgy mutatja be hogy én őt csalom. Közben ő csalt már meg.

Most azt hiszi van köztem és az orvos között valami (egyébként nincs). Kitalálta hogy (mivel felhoztam neki, hogy ezért a csúnya vitáért, ami a héten volt el kellene gondolkodnia,mert atisztelet lenne a minimum. ) inkább nem gépezhetünk, a routert is elteszi nehogy beszélgessek valakivel,mert szerinte engem irányít valaki. Én érzem ezt túlzásnak? Nekem sértő hogy mit feltételez, illetve engedélyt kell kérnem leülhetek-e gép elé? Van keresetem nekem is.

25N, 30F


2014. márc. 28. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lépj le, mielőtt a gyerek issza meg a levét. Több sebből is vérzik ez a dolog...

Tisztel téged? Nem

Bízik benned? Nem

Sokszor fogyaszt alkoholt, miközben tudja hogy ez téged zavar? Igen

Hűséges? Nem

Gyerekkel megfelelően törődik? Nem


Ne várd meg, míg a féltékenység és az alkohol kombinációjaképp megpofoz.

2014. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Olyanok vagytok mint az ovisok, ezért nem kell gyerekfejjel házasodni és gyereket szülni.

Te is élvezed, hogy udvarol a férfi még az írásodból is látszik persze, hogy zavarja.

2014. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy normális hogy még mindig vele vagy
2014. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán te még nem látod, de szerintem a férjed jó úton halad az alkoholizmus felé, amivel majd jön a féltékenység, jön a szidalmazásod, a porig alázásod, hogy már semmire nem vagy jó. Ilyet bejelenteni, hogy újít egy nőt... ezzel is magának akar bizonyítani, hogy képes erre (közben nem valószínű), de hidd el, hogy az ilyen emberek szoktak tényleg csak azért felszedni nőket, hogy ne legyen nullán az egójuk. Ha már idáig eljut egy házasság, akkor ott óriási problémák vannak, arról nem beszélve, hogy ilyenkor már naponta hangoznak el soha meg nem bocsátható szidalmak.

Én biztos, hogy az orvost ha szimpatikus, nem utasítanám egyből vissza.

2014. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal elválnék! Ez a férfi rohadtul nem szeret... Annyi minden rosszat írtál le pár mondatban róla, hogy csodálom, hogy még mindig vele vagy........
2014. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

"közben ö csalt màr meg"

Nem olvasok tovàbb.

Tudhattad, milyen, innentöl ne csak öt okold!

2014. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sűrgősen keress egy ügyvédet és beszéld meg vele a részleteket. El kell válnod! Ilyan apára nincs szüksége a gyerekednek. Jobb, ha nem ilyen példát lát.
2014. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!