Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek most? Kibírja?

Mit tegyek most? Kibírja?

Figyelt kérdés
Ma reggel mentem etetni a cicát, erre amikor odajön egyik szeme becsukva, kicsit megdagadva és valami barnás genny van az oldalán. Na most szerintem ezt kikarmolta valami macska, mert este hallottam nagy macskanyávogást egy párat. Kandúrról van szó. Kérdésem: este 6-tól van normális állatdoki, eddig nem lesz baja igaz? A másik: Tudok valahogy addig segíteni rajta?
2014. jún. 19. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kibírja,de addig is langyos kamillás vízzel mosogathatod neki. Ki ne engedd ma.
2014. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Figyeljél rá, és vidd be a lakásba ma, mert ha tényleg komolya sebe van akkor elfertőződik és meg is vakulhat arra a szemére. A kamillás borogatás tényleg hasznos!
2014. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem vakult meg akkor?
2014. jún. 19. 11:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Én azt hittem " ki lett nyomva a szeme" persze úgy, hogy kikarmoltál és kifolyt.
2014. jún. 19. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért az durvábban festene,de biztosat az állatorvos fog tudni mondani. Minden esetre ne piszkáld neki,ne kíváncsiskodj:D. Sokmindent túlél egy kandúr :D
2014. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki hogy toklász valszeg, meg hogy ne piszkáljam, csak zárjam el kaja elől mert elaltatja és megnézi majd.
2014. jún. 19. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:
énis toklászra tippeltem! az szemét egy dolog! de a doki majd kiszedi!
2014. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!