Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Titeket nem idegesít, hogy...

Titeket nem idegesít, hogy egyesek hobbiból cicákat szaporítanak?

Figyelt kérdés
Látom az interneten, hogy sokan hirdetik a kiscicákat, és mikor írok nekik, hogy ivartalanítsa a macskáját én vagyok a bunkó, ne szóljak bele. Csak, hogy nekem is van két cicám akiket az utcáról mentettem, és csak idén 8 cicát szedtem ki a kukából és ajándékoztam el.. minden évben találok kóbor macskákat. Sokak között engem terhelnek az ilyenek azzal, ha szaporítják csak úgy poénból, meg "mert milyen aranyosak a kiscicák" címszóval a kóbor macskák számát! Bosszant!

2014. jún. 19. 15:53
1 2
 11/17 Medvi ***** válasza:
82%
Sajnos az emberek nagy része képtelen felfogni, hogy mit tesz azzal, ha szülni hagyja a cicáját. A megoldás az lehetne, ha a TV reklámokban nem csak olyanok lennének, hogy moss Persillel, stb, hanem az is, hogy vidd el ivartalaníttatni a cicádat. Ha te vagy az, kedves kérdező, aki olyanokat szokott válaszolni amikor valaki azt írja, hogy elveszett/meghalt az anyacica és jaj most mit csináljak a kicsikkel, hogy " ha ivartalanítottad volna, akkor most nem jártál volna így", akkor ez azt kell mondjam, hogy nem az a tipikus barát a bajban típusú reakció. Persze valahol igazad van, de ezt szebben is meg lehetne fogalmazni, és néha talán még foganatja is lenne.
2014. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az aki ilyeneket szokott írni.
2014. jún. 19. 18:12
 13/17 Medvi ***** válasza:
95%
Akkor bocs a feltételezésért, mindenben egyetértek veled, egy nagyszabású államilag támogatott akció kellene, hogy mindenki el tudja vinni a cicáját ivartalaníttatni. Csak azt nem tudom, kinek és hogyan kellene ezt kezdeményeznie, hogy meg is valósulhasson.
2014. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 müllerági válasza:
58%
Én is teljesen egyetértek veled. De nálunk is nem rég született 3 kismacskája a cicusunknak. Mi elakartuk vinni ivartalanítani de nem rég volt súlyos beteg (macsak pestis két tesója belehalt:() és akkor kapta meg a betegség elleni védőoltást, de már vemhes lett ezért már volt mit tenni. Szerencsére sok ismerősünk van aki szeretne kedvencként macskát. :)
2014. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 müllerági válasza:
Bocs azt akartam írni, hogy: nem volt mit tenni
2014. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%

Olyan kis cukorfalatkák vagytok! Hogy a piros gombotok ne működne mondjuk fél évig! És, ha ezt is törlitek akkor legyen 10 és pluszba a jelentő gombocskátok se működjön 20 évig!

De csak a lepontozásért, mert rohadtul unom, hogy ha valami nem tetszik rögtön lenullázzátok a másikat!

Ha békén hagytok végre engem akkor sok puszika! Csáókaaa!

2014. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%

Ez a gyakori kérdések HUNGARIKUM oldala, kedves utolsó. Csak gratulálni tudok nekik különben!

Amúgy, de bosszant, nagyon is, mert sokuk utcára kerül vagy belopóznak a társasházak pincéibe elleni! És irtó büdösek! Fúj!

2014. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!