Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges hogy még haza jön?...

Lehetséges hogy még haza jön? Vagy már ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 hónapja nem jött haza a 6 hónapos lány kiscicám.

Nagyon hiányzik. :( annyira kis aranyos.

Lehet hogy még haza jön?

Volt már valakinek hasonló esete?

L/14


2010. jan. 4. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly ősszel ment el,és sokáig hívogattam,vártam,de semmi.Remélem jól van valahol.
2010. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
AZ én 4 hónapos lány cicám 1 hónap után jött haza, pont karácsonykor:) nagyon örültem neki...és semmi baja sem lett a hidegben és a nagy hóban.Igaz nagyon lefogyott de már szinte ki is heverte:) remélem a tiéd is meglesz;)
2010. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A remény hal meg utoljára!

Sajnos a kinti cicák nem önszántukból szoktak hetekre vagy végleg eltűnni... Lehet befogta vki és azóta új gazdáját boldogítja, vagy rosszabb esetben bezárták vagy beszorult vhová esetleg egy autó, kutya, vagy csapda végzett vele.


Kívánom, hogy hazamenjen a cicád, de kinti cica esetében mindenre fel kell készülni. Minden új nap lehet egyben az utolsó is számukra... Én sosem engedném ki a cicusaimat...

2010. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én lány cicám (társasházban) egyszer kilogott az ablakon, ősz végén. Én nem voltam itthon, ezért anyukám hivogatta, de nem jött elö. Kb. 2-3 nappal késöbb jöttem haza, asszem táborban voltam vagy valamien kiránduláson, és amikor elkezdtem hivogatni akkor elöjött a pincéböl. Esetleg rakj ki plakátokat, hirdesd interneten és ha szerencséd van elökerül. Amugy van rá esély hogy visszajöjjön, már olyat is hallottam hogy 2 évig nem jött haza a cica aztán egyszer csak megjelent. Hát, sok sikert!
2010. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

Hát remélem hogy haza jön. :S

2010. jan. 5. 14:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én cicáim is kint laknak. Nekem is volt, hogy sokáig nem jött az egyik haza, aztán hazajött enni, aztán elment, aztán hazajött, aztán elment és így tovább. Nagyon aggódtam, mert épp pocos volt, és már nagyon a végén járt, de aztán egy nap hazajött és azóta is itt van boldogan.:) Sok sikert!
2010. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De ő még nem felnőtt cica. :(

Annyira hiányzik..olyan kis édes. ♥

Köszi szépen hogy írtál. :)

2010. jan. 5. 19:24
 8/11 anonim ***** válasza:

nagyon kicsi még nem tudná magát ellátni. de ahelyett hogy itt kérdezed név és cím nélkül, kirakhatnál papírokat, és körbekérdezhetnéd a környéket, vagy ide is kiírhatnád (pesrze nem egy hónap után)


szurkolok hogy meglegyen!


üdv

2010. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Persze kérdezgetek mindenkit.. kirakok egy képet is.

de csak olyan van amin a feje látszódik.

Mikófalván lakom.. ha valaki látta vagy tud valamit a cicáról akkor írjon privit. Köszi.


[link]

2010. jan. 6. 15:07
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom számít -e valamit bár nem hiszem...de van egy nagyobb fiú cicám is. (3 éves)
2010. jan. 6. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!