Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ezzel a döggel?...

Erlbella kérdése:

Mit csináljak ezzel a döggel? Milyen csapdát állítsak, hogy elkapjam?!

Figyelt kérdés
Van egy nyulam. A szomszéd macskája folyton átjár hozzánk éjszaka, és nem hagyja a nyulamat. Ma kimentem a nyulamhoz, és a macska belekapott a szemébe.Ha csak kinyitom az ajtót akkor már elszalad! Segítsetek, hogy kapjam el azt a dögöt légyszíves!
2014. júl. 2. 14:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
miért,most szeressek egy olyan macskát,ami bántja az én szeretett nyulamat?! akkor mond el mit csináljak
2014. júl. 3. 18:12
 12/15 anonim ***** válasza:

Már adtak tippeket, mindenre nem a válaszod.

- vidd be éjszakára - nem viszed.

- ültess levendulát - nem ültetsz

- beszélj a szomszéddal - nem beszélsz

- csinálj neki olyan helyet, hogy ne érje el a macska - nem, mert te a macsskát akarod kínozni mindenáron.


Meg lehetne oldani, ha meg akarnád oldani értelmesen, nem, helyette itt nyígsz.

2014. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Sebok ***** válasza:
vmi ketrecfélében kellene tartani vagy dróthálózd be a helyet ahol van
2014. júl. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem kell szeretned, de gondolom téged se bírnak sokan (már csak a modorodból kiindulva...), mégsem kínoznak.
2014. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Medvi ***** válasza:
Tényleg rakd már föl azt a szúnyoghálót, nem viccből írtam a myxomatózist! Keress rá a neten, ha nem hiszel nekem.
2014. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!