Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi az, hogy igény szerint...

Mi az, hogy igény szerint törzskönyvvel?

Figyelt kérdés
Most egy kölyök vagy törzskönyves vagy nem, legalább is én eddig így tudtam. Vagy ezt azért írják, hogy azt mondhassák, jaj hát úgy kétszer annyi és akkor úgy sem kéri senki?
2010. jan. 9. 17:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tenyésztő weboldalán van, hanem az expresszben találtam.
2010. jan. 9. 22:52
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor óvatosan. De ha a hirdető nevét beirod a googleba és mellé hogy tenyészet mondjuk és kihoz egy oldalt akkor van weboldala.
2010. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor tőle nem hinném, hogy kell, mert nevesincs, csak telefonszám van, meg email cím. Meg a városa szerint is megpróbáltam keresni, de nem találtam semmit.
2010. jan. 10. 21:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Az,h "igény szerint törzskönyvvel" az annyit jelent,h Te igényeled-e a törzskönyvet vagy nem....mert ha igen,akkor kitudja kérni,de ha csak szeretgetni szeretnéd,akkor nem kell hozzá... röviden,tömören,ennyi.
2010. jan. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta beszéltem egy jó tenyésztővel, ő azt mondta, hogy ilyen nem igazán van az ő berkeiken belül, max. akkor ha valaki azt mondja, hogy nem kell, akkor nem viszi el, de egy ilyen értékű macskánál a törzskönyv JÁR.
2010. jan. 19. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!