Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik normáloisan a...

Miért nem eszik normáloisan a cicm?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónapos cicám. egyik héten habzsol utána koplal majd megint habzsol majd újra étvágytalan. Hetente azért nem hordhatom állatorvoshoz mert egy vagyon lenne. Kap cicavitamint amit orvos írt fel neki.

Egyszerűen nem értem mi lehet vele ilyenkor.

Valami ötlet esetleg.

Mikor először jelentkezett nála a doki azt mondta fogváltás .

Lehet folyamatosan az? És gyógyul az magától?Meddig fogzik egy cica?


2010. jan. 12. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogzás már ilyenkor elmúlt.Lehet nemszereti a kaját azér eszik csak időközönként.Mivel eteted?Esetleg tudok neked segíteni,mert állatorvos vagyok.Naponta adj neki másfél maréknyi száraztápot és szoktasd rá,hogy mindennap kap.Ha segítség kell írj még.
2010. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A száraztápot nem nagyon szereti, de szoktam neki kitenni, néha azért majszolgat belőle.

Arról hogy szereti e a kaját, már próbáltam nem egyszer váltani de mindig ez a helyzet. Egy ideig eszik rendesen aztán mintha tényleg megunná és csak nyámnyog rajta. Próbáltam több húsos kaját olcsót drágát egyaránt. Most azzal próbálkozom hogy többfélét veszek egyszerre és mindig másat adok neki. Ezzel ugye nem árthatok neki hogy nincs állandóság az étrendjébe.?

Jövő hónapban úgyis viszem az éppen aktuális féreghajtásra, ha addig nem szűnik meg szólok erről is az orvosnak.

Amúgy cica bérescseppet adok neki, erről lenne egy kérdésem ha már egy ilyen kedves állatorvossal van dolgom. Mikor felírták neki az orvos azt mondta két hétig adjam neki két hétig pedig szüneteltessem, de a vitamin tájékoztatóján az van hogy naponta kell és folyamatosan. Melyik a helyes?

Hol vagy álatorvos ha megkérdezhetem?

2010. jan. 14. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
A bérescseppet mindennap kell neki adni.Macskája válogatja,ha megy a hasa a rendkívűl sok tápváltogatástól akkor szoktasd rá egy fajta tápra.Acanát ajánlok nagyonjó minőségű táp.Pesten vagyok állatorvos..
2010. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor a vitamint megfelelő mennyiségben kapja mert naponta adom neki. Kajatéren most pont jó hete van, bármit megeszik amit adok neki, most a parizerre van macskakaján kívűl rákattanva, ha nyílik a hűtő már a tányér mellett ül :D Azért köszönöm a kis segítsget!
2010. jan. 22. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!