Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Büszke vagyok magamra, de...

Büszke vagyok magamra, de hülyén érzem magam emiatt. Nyugtassatok meg, légyszi?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy novemberben beállított hozzánk egy vadidegen nő egy dobozzal, benne négy kiscicával, kettőnek még a szeme is zárva volt. Egy "ismerős" küldte hozzánk, hogy mi majd felneveljük őket.:S Ez a vadidegen nő az utcán találta őket és nem tudott gondoskodni róluk.

Mit tehettünk volna, elfogadtuk őket és megtettem értük, amit tudtam, de nem igazán reménykedtem, hogy életben maradnak. 3-4 óránként cumiztattam, büfi, masszírozás, meleg vizes palackon aludtak egész nap. Még a munkába is vittem őket magammal. Egy hónapig egy dekát se híztak, inkább fogytak, pedig egyre többet ettek. Aztán hirtelen meglódultak a növésben és a hízásban is. Most 8 hetesek és az egyik már 47 deka!

Imádom a macskákat, nekünk is vannak és sok mindent megteszek értük, de ezt nem hittem, hogy fel tudok nevelni négy pici cicát. Lényegében életképtelenek voltak, mikor ide kerültek, ráadásul a hideg kőre tették őket egy szál dobozban. Ki tudja meddig fagyoskodtak ott, mire megtalálták. Mégis élnek és virulnak mind a négyen. Az állatorvos azt mondta "Hú, ez nem semmi."

Tudom, hogy ciki, de azóta olyan büszke vagyok magamra. És rájuk is persze, imádom őket, bár olyan rosszak, mint az égető tűz.:)

Nórika, Boglárka, Bogárka és az egy szem Kisfiú, tulajdonképpen túlélték a halálos ítéletüket.

Dilis vagyok, ugye?:)


2010. jan. 15. 01:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem vagy dilis!

Bár mindenki ilyen lenne..

2010. jan. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szia!te egy felelősen gondolkodó,jószívű, nemeslelkű EMBER vagy.minden elismerésem a tiéd.
2010. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%
Köszönöm a macskatársadalom nevében!
2010. jan. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

én azt nem értem, miért írod, hogy "Tudom, hogy ciki,"


én is büszke lennék a helyedben :) aranyos vagy, hogy megmentetted őket.


egy másik állatbarát

2010. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy dilis.

Rám nyáron maradt egy cica, a szeme épp, h kinyilt, az anyját megmérgezték. 3-4 óránként etettem szemcseppentővel, éjszaka is keltem hozzá. Nappal a garázsban volt, estére behoztam. És mellette még itt volt a 7 hónapos lányom is, akihez este keltem.

Szép nagy kandúr lett a cicából, nagyon hálás, és kedves.

Büszke lehetsz magadra, h ennyi cicát megmentettél.

2010. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Kitartásból 5ös! Nekünk is van 3 fekete macskusz, és égetnivalóan rosszak:D:D De imádjuk őket..pedig pénzben már ingen sokba kerültek, és választhattuk volna sokszor az elaltatást, de nem mi mindig kiáltunk értük..Legutóbb megharapta a kutya a lábát és lett rajta egy tályog, de ez csak 4 nap mulva tűnt fel a dokinak..nah gondollhatod hogy napokig ugy nézett ki meg sem marad, mert párdon..de a végbelét is átharapta és a kaki visszafolyt a lábába..szép kis fertőzés...80ezer forint lett a művelet vége, 2naponta orvos..de ÉL!! És ujra nagyon rosszz:D:D:D

Tényleg GRATULÁLOK. Szerencse hogy még vannak ilyen emberek

2010. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes ember vagy,nem pedig dilis:):):):):

Mindem tiszteletem a Tied,így ismeretlenül is szeretlek amiért ilyen vagy.

Törekedj rá,hogy megőrizd a lelkedben ezeket a érzéseket,mert az egész életeden keresztül segíteni fognak Neked.

2010. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
jó volt ez hallani büszke is lehetsz magadraanyjuk helyett anyjuk voltál!nem vagy dilis csak macskaimádó mint énis van egy perzsa cicám és 7 sima cicám
2010. jan. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Hát, én is büszke vagyok rátok!:)


Már nem is számolom, hogy 8 év alatt hány macskát szedtünk össze az utcáról és kerestünk nekik gazdit, vagy éppen tartottuk meg őket. Mert ugye Mo. meg a macska-befogadás...:S

Többször kaptunk már anyát pici kölykökkel, de anya nélküli kölyköket még soha. Most is van egy kasztrált vendégcicánk, de őt szerencsére várja vissza a gazdája, csak megműttetni nem volt pénze.


Ha esetleg megnéznétek a piciket, privátban szívesen megírom, hogy hol találhatók az iwiw-en. Ide azért nem írom ki magam.:)

2010. jan. 15. 13:00
 20/23 A kérdező kommentje:

Ja, azért írtam, hogy ciki, mert mióta macskáink vannak, elfordultak tőlünk az emberek. Még a család is azt mondja, hogy nem vagyunk komplettek, a "barátaim" is lassan, de biztosan elkoptak.:S Egy-kettő maradt csak.

Persze inkább a macskáim, mint ezek az emberek, de nem is mondom már senkinek, hogy mi a "másodállásom", mert úgyis hülyének néznek. Sajna ilyen ország/világ ez.:(

2010. jan. 15. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!