Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Büszke vagyok magamra, de...

Büszke vagyok magamra, de hülyén érzem magam emiatt. Nyugtassatok meg, légyszi?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy novemberben beállított hozzánk egy vadidegen nő egy dobozzal, benne négy kiscicával, kettőnek még a szeme is zárva volt. Egy "ismerős" küldte hozzánk, hogy mi majd felneveljük őket.:S Ez a vadidegen nő az utcán találta őket és nem tudott gondoskodni róluk.

Mit tehettünk volna, elfogadtuk őket és megtettem értük, amit tudtam, de nem igazán reménykedtem, hogy életben maradnak. 3-4 óránként cumiztattam, büfi, masszírozás, meleg vizes palackon aludtak egész nap. Még a munkába is vittem őket magammal. Egy hónapig egy dekát se híztak, inkább fogytak, pedig egyre többet ettek. Aztán hirtelen meglódultak a növésben és a hízásban is. Most 8 hetesek és az egyik már 47 deka!

Imádom a macskákat, nekünk is vannak és sok mindent megteszek értük, de ezt nem hittem, hogy fel tudok nevelni négy pici cicát. Lényegében életképtelenek voltak, mikor ide kerültek, ráadásul a hideg kőre tették őket egy szál dobozban. Ki tudja meddig fagyoskodtak ott, mire megtalálták. Mégis élnek és virulnak mind a négyen. Az állatorvos azt mondta "Hú, ez nem semmi."

Tudom, hogy ciki, de azóta olyan büszke vagyok magamra. És rájuk is persze, imádom őket, bár olyan rosszak, mint az égető tűz.:)

Nórika, Boglárka, Bogárka és az egy szem Kisfiú, tulajdonképpen túlélték a halálos ítéletüket.

Dilis vagyok, ugye?:)


2010. jan. 15. 01:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ne is törődj velük kérdező! :)

Én sajnos nem vagyok olyan jószivű, kedves ember mint te ezt be kell valljam. Viszont ismerek hozzád hasonló embereket, akik nagyon aranyosak, kedvesek, elképesztően jószívűek és nagyon-nagyon szeretik az állatokat. Tisztelem őket amiért ilyen erősen hisznek benne és képesek véghez is vinni. Nagyszerű képesség lehet!

Sokan bolondnak tartják őket. Nem hü.lyének csak kicsit bogarasnak. Szerintem pedig így színes a világ, örülök hogy különböző embereket ismerek. Azt gondolom nem kellene elfordulniuk tőled, hiszen az ilyen ember mindig egy kincs.

Szóval hidd el nekem, jó az amit csinálsz és aki vagy! Ne foglalkozz velük, biztos rosszul esik de te cselekszel helyesen. Legyél magadra nagyon büszke, van miért.


Remélem lesznek új barátaid, akik hasonlóan tiszta, jószívű emberek mint te. Magamat sajnos nem tudom ajánlani, mert én azt hiszem nem vagyok valami jó ember, nem olyan akit barátodnak érdemelnél.


Minden jót kívánok neked és a cicáknak is. :)

2010. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem ciki és nem vagy dilis. Talpig EMBER vagy!

Azok a barátok, akik a cicák miatt elfordultak tőled, nem barátok. Fogsz találni másokat. Olyanokat akik érdemesek a barátságodra.

2010. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Tőlünk is elfordultak a barátok,a családtagok a macskák miatt.Nem sajnálom a társaságukat.Aki nem fogad el nálam ételt-italt,mert macskaszőrösnek gondolja,az egyen-igyon otthon.Te se törődj az ilyen "barátokkal".Nálunk a párom sajnos sokat ad mások véleményére.Nekem most 10 cicám van,kertes házban.Kijárósok,oltottak,ivartalanítottak.Ritka az ilyen nemes lelkű ember,mint Te!!! :-)
2010. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!