Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska sérült lábbal SOS?

Macska sérült lábbal SOS?

Figyelt kérdés
A szomszédom cicájának valami megharapta a lábát (valószínű másik kandúr), és a harapás helyén folyaatosan fekélyek alakultak ki. Még vagy 2 hete láttam meg, nem nagyon járok hozzájuk. Szürkés színű a lába, fekélyes és level is. Lefertőtlenítettem Betadine-nal, kenem Kék Lukács krémmel, mit tudnék még tenni? Sajnos nekem nincs most pénzem erre (2 parvos mentett kutyám került 30 ezerbe, ivartalanítások, stb), ők meg nem fognak rá pénzt költeni. Állatorvos nem kezeli hitelbe, garassz.ró itt az összes. Félek h el fog így pusztulni :( Van vmi jó módszer ami segít rajta? Köszönöm

2014. okt. 19. 14:47
 1/4 anonim válasza:
Sajnos nem sokat értek ehhez. Próbáltad elmagyarázni a gazdáinak? (Szegény cica :/ )
2014. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esélytelen :( Már 2 mentett macskám van tőlük, 5 (!!!) kutyát gazdásítottunk tőlük külföldre, 3at jövő7en vesz át szerencsére a közeli menhely...gondolod milyen a helyzet :(
2014. okt. 19. 15:08
 3/4 Medvi ***** válasza:
Teljesen megértelek, nekünk is elég érdekes szomszédaink vannak, kezdve ott, hogy 5 cicájukat mi etetjük és mindet mi ivartalaníttattuk, mert különben a kicsik mind nálunk kötnének ki. A sebet jól kezeled, de nem ártana antibiotikummal megtámogatni a gyógyulást, hiszen biztos tele van baktériumokkal. Ha tényleg nem tudjátok állatorvoshoz vinni, akkor szerezz AUGMENTIN tablettát, törd el 8 darabkára és naponta 1 darabkát adj be a cicának pl májkrémbe csomagolva könnyen beveszi. Ez a gyógyszer az állatgyógyászatban is használatos, SYNULOX néven fut, széles spektrumú antibiotikum, felírathatod emberorvossal is. Reméljük, nem kell majd amputálni szegénynek.
2014. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem apmutálás lesz a vége, nagyon csúnya a lába :( Csak addig bírja ki míg pénzem lesz dokihoz vinni...mindig másnak kell helyettük megoldani :( és ráadásul egy csodaszép sziámi macskáról beszélünk...
2014. okt. 20. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!