Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges olyan fekete cica...

Lehetséges olyan fekete cica akinek kiskora után is szép világos kék marad a szeme?

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Termeszetesen lehetseges. Miert ne lenne az?
2014. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye.
2014. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:

Lehetséges, de egy borzasztóan ritka mutáció okozza. A spanyol ojus azules macskafajtában előfordul, ez a fajta viszont még annyira új és alacsony egyedszámú hogy kábé esélytelen hozzájutni. Egy egyszínű (nem fehér) mezei házimacskánál a felnőttkori kék szem esélye tart a nullához. Tarkáknál, fehéreknél viszont nem ritkaság.


[link]

2014. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem is tudtam,hogy ez ilyen ritka...nekem két macskám is ilyen volt.Most a harmadik ilyen cicám augusztusban lett két éves.Most nemrég szűlt és barnás lett a fényben a szőre színe.azt mondta az állatorvosunk,hogy előfordul ez,ha hirtelen sok ásványi anyagot vesztett a szervezete.Most a fényben komolyan olyan lilás a bundája.Egyébként két fekete, egy fekete-fehér és egy cifra kiscicái vannak és azoknak barna a szeme. :D
2014. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!