Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a macskámmal?

Mi történhetett a macskámmal?

Figyelt kérdés
Tegnap este játszottunk, ki szerettem volna fárasztani egy kicsit, mert ékszaka nem szokott aludni. Egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy a szőnyeget karmolássza, csöpög a nyála össze vissza remeg. aztán el kezdett fetrengeni, majd megint karmolászta a szőnyeget,összevizelte magát, erősen lélegzett, majd elkezdett futkosni,aminek csak lehetett nekiment.utána eldőlt a sarokban keservesen nyávogott, lihegett lógott a nyelve és remegett.tettem mellé vizet, hátha iszik. Aztán megsimogattam akkor úgy látszott megnyugodott valamennyire, de még utána is remegett.Sajnos az állatorvos már nem rendelt, így nem tudtam mit csinálni vele,rátettem egy párnára, reggelre mintha nem is történt volna semmi, játszott, szaladgált, harapdálta a kezem stb. Mi történhetett szegénnyel? Mi válthatta ezt ki? Párommal teljesen tanácstalanok vagyunk, mindketten tartottunk már macskákat és eddig egyik sem csinálta ezt, ha kifáradtak a játékban,megálltak,pihentek egy picit, nem történt semmi hasonló.Kicsit olyan volt nekem, mintha pánikrohama lett volna, vagy nem tudom.

2014. nov. 29. 11:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. dec. 18. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!