Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazajön még valaha a macskám?

Hazajön még valaha a macskám?

Figyelt kérdés

Nézegettem az ezzel kapcsolatos kérdéseket itt az oldalon, és nem mondhatnám, hogy bizakodóbb lettem. Van egy nőstény cicám, aki most tavasszal lesz 8 éves. 2 hónapos kora óta van nálam, és úgy tekintek rá, mint a leghűségesebb barátomra, vagy akár egy családtagra. Nagyon ragaszkodunk egymáshoz és csak akkor fordult elő, hogy nem láttam 2 napig, amikor kiscicái születtek. Ezen kívül mindig jött a hívásomra, reggel az indulásomnál és este pedig az érkezésemnél már dorombolva várt az ajtónál. Az utcára soha nem ment ki, mindig az udvarunkon, vagy a kertünkben tartózkodott. És nem vettem észre még csak azt sem, hogy a szomszéd felől jött volna haza.

Vasárnap óta nem láttam őt. Szombat reggel még szokásosan várt az ajtónál, megetettem, és rengeteget evett, vidám volt, szóval nem gondolok olyasmire, hogy betegség miatt történt ez. El nem ütötték, a szomszédoknál már néztem, de sehol nem találom, és emiatt már teljesen ki vagyok készülve. A középiskola elkezdése óta velem van, most meg már dolgozom és nem tudok a munkámra figyelni, mert egész nap csak ő jár a fejemben. Éjszaka sem tudok aludni, csak sírva forgolódok az ágyban. Egyszerűen nem bírom elfogadni, hogy lehet, nincs többé. Olyan érzés, mintha egy részemet kiszakították volna belőlem.

4 napja tűnt el, van valakinek biztató története arról, hogy hazajöhet még?



2015. jan. 7. 13:23
1 2
 11/16 Katica71 ***** válasza:
Szia, mi ujság a cicával? Megkerült? Nekünk volt egy öreg nőstény macskánk, 21 évig élt. 20 éves volt, amikor egy nyáron 3 hétre eltűnt. Már lemondtunk róla, egyszer csak besétált a kapun, mintha nem is csavargott volna 3 hétig. Éhes nem is volt, csak az esővizet itta, nagyon szomjas volt. El sem tudtuk képzelni, hogy hol lehetett ennyi ideig egy idős, picit szenilis, fél szemére vak cicó. Úgyhogy még bármi lehet, nem kell feladni a reményt, de készülj fel a rosszra is:( Majd jelezz, hogy hazament-e a cica.
2015. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 bogi0505 ***** válasza:

Nekem a tesóm macskája egyszer olyan 3 napig ritkán látott volt nálunk, de mégis előkerült.

Ez a cica most pusztult el olyan 6 napja.

7 évet töltött nálunk.

2015. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Dundika1970 válasza:
Gyerekkoromban az én Nőstény macskám 2 hónap után került elő, koszosan,soványan,nagyon legyengülve,szóval szerintem még van remény.Ne add fel a keresést,és a reményt!
2015. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Még nem került elő. :( Múlt szombaton láttam utoljára. Azóta is minden egyes nap, munka után körbejártam a környéket, kerestem, hívtam, de semmi. Köszönöm az új válaszokat is, igazán sok reményt adtak számomra, még úgy érzem, hazajöhet.

Jelenleg attól félek, hogy ha elolvad a hó, akkor meglátom a holttestét valahol... De remélem nem így lesz, és akkor legalább a remény megmarad, hogy megjelenhet még.

Egy korábbi válaszolónak írva, nem vártam, hogy a sült galamb a számba repüljön. Ahogy nem jött elő a hívásomra egész nap, egyből végig kérdeztem a szomszédságot. Egy kis faluban élek, állatvédők és gyepmesteri telep 30, állatorvosi rendelő 20 km-re van tőlünk. Így ott sajnos hiába plakátolnék/keresgélnék, sajnos semmi esély arra, hogy célt érek. Ha lenne a közelben ilyesmi, akkor az lett volna a minimum, hogy ott is megnézem, nem csak keseregnék és várnám a csodát.

2015. jan. 10. 07:18
 15/16 anonim ***** válasza:
56%

Képzeld, az én 4 éves, ivartalan kandúrom 7 hónap csavargás után jött haza - koszosan, de makk egészségesen, egy grammot nem fogyott, talán nagyobb is lett egy kicsit. Pár hét keresgélés után teljesen lemondtam róla, bár nem forgalmas helyen lakunk, de sok erre a kutya. Lett egy új cicánk, aztán egyik nap a kedvenc helyén találtam a teraszon. Szerencsére könnyen összeszoktak a kicsivel, most is együtt alszanak. :)

Kitartás, drukkolok, hogy mihamarabb hazatérjen a cicád!

2015. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Na,megkerült a cicád?
2015. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!