Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Haldokló cica

Fókamóka kérdése:

Mit tegyek? Haldokló cica

Figyelt kérdés
Tegnap este hazajött a cicánk 2 nap után, és elég rossz bőrben van.remeg, fura a szeme, nem eszik, csak tejet ivott.mikor meglát nyávogni próbál, de hangja is alig van...tudom, hogy állatorvoshoz kéne vinni, de nincs pénzünk rá.és ez tényleg igy van.600 ft van itthon.igazából nem a mi macskánk, akitől a házat vettük nénié.csak meghalt, a cica meg itt maradt.adok neki ételt, kínálgatom, de nem tudok többet tenni...sajnálom szegényt, de hogy segíthetnék neki?

2015. febr. 8. 10:40
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Szerintem már jobban van, mert fúj rám.felhivtam a bács megyei állatmentőket, délután jönnek érte.ott jobb helye lesz.azt még nem tudom hogy fogjuk meg, mert nem vmi barátságos, ami azért érthető...
2015. febr. 9. 10:21
 22/33 A kérdező kommentje:
Ugye állatmentők nem kérnek pénzt azért, hogy kijönnek érte?
2015. febr. 9. 10:57
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem, nem fognak pénzt kérni.
2015. febr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Katica71 ***** válasza:
Remélem sikerült a cica befogása, mik az új hírek?
2015. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Fejlemény? Senki sem segit.bács kiskun megye összes állatmenhelyét, állatvédőjét felhivtam, senki sem segit.kalocsai nő azt mondta vigyem át kecelre elaltattatni.mondom neki, hogy dehát menthető lenne, erre azt mondja ó a keceli állatorvos indok nélkül is elaltatja.kiskunhalasitele, 40 férőhelyes, mondom ahol 40 cica elfér, ott elfér a 41.is, de nem fogadják be.kiskőrösi szerint ha 2 napja nem evett, akkor már mindegy, konkrétan azt nem mondta, hogy kezdjem ásni a sírját.baján fogadnák, de a csaj nekem sirt 15 percen keresztül, hogy nincs magánélte, holnapig kibirja e? Hát most erre mit mondjak? Vagy igen, vagy nem.nem evett napok óta.ilyen komolyan mondom nincs..ennyire sz..nak rá.ez nem állatkinzás? Hogy vigyem el elaltattatni? meg hogy kibirja e holnapig? Sirhatnékom van...
2015. febr. 9. 18:19
 26/33 A kérdező kommentje:
Hát hova, kihez forduljak segitségért?
2015. febr. 9. 18:21
 27/33 A kérdező kommentje:
Meg állatmenhely...felhivom, erre közlik, hogy csak kutyákat fogadnak be.akkor az kutyamenhely nem? Vagy a macska nem állat?
2015. febr. 9. 18:36
 28/33 A kérdező kommentje:
Na, hát ez tényleg vicc.hivtam a solti állatmentőket, megkérdezte a nagyon kedves hölgy, hogy mit akarok este 8kor 20 centi hóban...már nincs szám, amit hivhatnék.
2015. febr. 9. 20:08
 29/33 taurina ***** válasza:

a jód és a hagyma (fõtt, belefõtt állapotban) is mérgezõ macskákra, betadinet és húslevest ne fogadd meg, bocs, hogy ellenkezek 2válaszolóval, de nem akarok rosszat.


szakkönyvben sóoldat van ajánlva fertõtlenītésre, de elõbb nézz Te is utána, ha ki akarod próbálni


ha fúj rád, lehet, a fájdalom miatt szeretné, ha nyugton lenne


személy szerint én kevéske vajat adtam anno köhögés idején, az meghozta az étvágyát, lehet, a torka olajozódott meg kicsit, de persze ez más


ha nem tudod megfogni, hogy tudnád dokihoz vinni?

2015. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Tanácstalan2 válasza:
Én is a kedves állatmenhelyhez próbáltam fordulni rám se bagóztak.. Bács-kiskun megyében lakok énis kiskunmajsán..nem tudom hogy lehetnek ennyire kö..ögök.. sajnálom a cicát van már valami fejlemény?
2015. febr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!