Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Haldokló cica

Fókamóka kérdése:

Mit tegyek? Haldokló cica

Figyelt kérdés
Tegnap este hazajött a cicánk 2 nap után, és elég rossz bőrben van.remeg, fura a szeme, nem eszik, csak tejet ivott.mikor meglát nyávogni próbál, de hangja is alig van...tudom, hogy állatorvoshoz kéne vinni, de nincs pénzünk rá.és ez tényleg igy van.600 ft van itthon.igazából nem a mi macskánk, akitől a házat vettük nénié.csak meghalt, a cica meg itt maradt.adok neki ételt, kínálgatom, de nem tudok többet tenni...sajnálom szegényt, de hogy segíthetnék neki?

2015. febr. 8. 10:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Falun sok macskánk volt a háztáji gazdaság egerei miatt. Közülük a hím el szokott menni idegen helyekre párzani. Ekkor verekedett is más kandúrokkal. Ezért mikor hazatért, látszottak is rajt a sérülések és kimerült is szokott lenni. Ekkor édesapám mindig betette a jó meleg istállóba ha éppen hideg volt odakinn. Ott kipihente magát, ehetett mikor akart és védve is volt kutyák meg bármi elől. Mindeg rendbe szokott jönni az olyan kandúr. Eléggé komoly verekedéseket folytatnak a nőstényekért, és mint ha csatából térnének haza olyankor.

Biztosíts neki nyugalmat, meleg helyet és jól hőszigetelő puha fekhelyet. Meg enni és innivalót. Kutya ne tudja megzavarni és ha nem kívánja akkor ti se zavarjátok. Szerintem helyre fog jönni. A kinti hím házimacskáknál ez az életük része hogy verekednek a nőstényekért. Ez lehet a te cicáddal is. De van úgy hogy a nőstények is verekednek valami oknál fogva, de az ritkább. Meg az is lehet hogy kutyával verekedett. Sajnos sok az úgy tartott kutya hogy kárt tehet állatokban vagy emberben.

2015. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Meleg vizet tegyél ki neki. Le tudnád fotózni, hogy megnézzük? Így jobban lehetne megállapítani, hogy mit tegyél...
2015. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Cica már jol van...kikupáltam házilagennyit az állatmentőkről, meg azállatvédőkről.utoljára azt a választ kaptam, hogy mit akarok este 8kor, 20 centi hóban...jah köszi, mostmár semmit
2015. febr. 16. 20:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!