Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek lakásban tartott...

Szerintetek lakásban tartott macskák hogyan lehetnek bolhásak? Mégis honnan szedik össze őket, amikor nem is engedem ki őket?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 13:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
esetleg te viszed be a lakásba... sok oka lehet, de ez jelentősen csökken, hogy te nem engeded ki őket. Az is valoszínű,hogy te hoztad be a lakásba a bolhákat.
2010. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan?
2010. febr. 12. 13:30
 3/16 anonim ***** válasza:

De biztos, hogy bolha?

Vagy csak látod, hogy vakarja a füle tövét?

Merthogy azt szokták, valamiért. Biztos viszket néha nekik is valami..

2010. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bárki, bármi beviheti a lakásba akár a kifejlett bolhát, akár a bolhapetét. Mi a fonallal vittük haza. A fonalraktárakba tartottak macskát, (ami bolhás lehetett) az egerek miatt. (ami szintén lehetett bolhás) Kipotyogott belőlük, bele a fonalba, mi meg rendszeresen hazahoztuk. Ugyanez előfordulhat bármivel, sőt még a ruhádon is hazaviheted, ha olyan helyen jártál, ahol rád mászhatott, vagy rád tapadhatott.
2010. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Ekapták tőled! No, jó, ez csak vicc volt!
2010. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A petéket akár a cipőddel is beviheted a lakásba.
2010. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Sajnos tutira az!

Megfürdettük őket, és egy órán át szedegettük ki a szőrükből.Azóta már kezeltem őket frontline combóval, neostomozannal, és a lakást is bolhaporoztam, de most megint van bennük. Én megőrülök!

2010. febr. 12. 15:11
 8/16 anonim ***** válasza:
Rakjál rájuk bolhanyakörvet. A bolhák az állat szemzugához járnak inni, vagyis át kell menniük a nyakörvnél, ami bolhairtóval van kezelve.
2010. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a bolhanyakörvet, de a nagyobbik macska állandóan vakarózott alatta, így még a szőre is kihullott közvetlenül a nyakörv közelében.Hát elég hülyén festett.Azért köszi! Lehet, hogy ez lesz, csak megpróbálkozom egy másik fajtával.
2010. febr. 13. 08:49
 10/16 anonim ***** válasza:
A frontline egy időben nagyon jó volt, de sajnos immunisak lettek rá a bolhák. Jelenleg az adventix csepp az ami hatásos.
2010. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!