Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd néni befogadott...

A szomszéd néni befogadott egy cicát, majd 1 hétre rá kitette - nem bírom nézni, de nem fogadhatom be. Hogyan tudok segítséget kérni neki? Nem bírom nézni.

Figyelt kérdés
Sajnos nekem már van két benti cicám és egy 5 és fél hónapos kislányom, nem fogadhatom be a cicát. Megszakad a szívem, mert egész nap a ház körül van, beül az ablakba, a teraszomon gubbaszt és néha sír. Nagyon félős, de kedves cica, még a harci macskám (sziámi) sem akarja megnyávogni már. Sajnos felnőtt, tudom, alig van esélyem neki bárkit találni, de szeretném legalább az esélyét megadni és nem itt fog elpusztulni, megfagyni majd.
2010. febr. 12. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Állatmenhely, állatvédők. Ha szólsz nekik biztosan segítenek helyet találni neki. De miért tette ki a szomszédod?
2010. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egyelőre annyi biztos, hogy szegény nem úgy viselkedett, ahogy várta. Pl. hányt, amit az enyém is szokott, ha mohón eszik. A másik macskája nem fogadta el és van egy kisunokája. Nem értem mért nem hagyta akkor inkább, így sokkal rosszabb. Különben sem értem, mért nem keresett inkább gazdát neki :-(
2010. febr. 12. 21:29
 3/21 anonim ***** válasza:

Szegény cicus. Nekem is fájna a szívem miatta! :'(

Adj fel hirdetést hátha vki elvinné. Vagy menhely.

2010. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Már egyet próbáltam, az állatdokinak van egy alapítványa, de sajnos nincs már helye felnőttnek, ő nem tud segíteni. Félek megfagy, ha jön a rossz idő! :-(
2010. febr. 12. 21:33
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Senki rokonod,ismerősöd nincs,aki megszánná?nagyon sajnálom,nekem is gazditlan cicáim vannak,tudom milyen hálásak..a legutóbbi se kellett volna már,de majd megszakadt a szívem,hogy jött utánam az utcán nyávogva,könyörögve.Szinte sírt,és én meg majd sírva hoztam haza.Nem hiányzott még egy plusz,de nem bírtam volna aludni ha otthagyom :((
2010. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. A baráti körömet riasztottam, egyelőre várok.
2010. febr. 12. 21:45
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálj neki vmi kis fészket az udvaron (mert mondtad, hogy nem akarod beengedni), hátha beleköltözik és nem fagy megy. adj neki enne és inni, közben adj fel hirdetést, vagy itt az internetet írd ki pár helyre hátha jelentkeznek rá.
2010. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Drukkolok a cicának, de sajnos minden menhely és állatmentő fullon van. Nincs egy olyan helységed, ahová be tudod csukni, amíg helyet találsz neki? Még az is jobb lenne, mint az utca.
2010. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
A szomszéd néni egy shegglyuk. Ha esetleg sikerül menhelyre vitetni szegény macsekot, én a helyedben még megemlíteném ezt a fajta bánásmódot is a nő részéről az állatvédőknek. Értem én, hogy csak egy hétig volt nála, de "Te egyszer és mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél", és arról bizony nem szól a fáma, hogy ezt mennyi idő előzte meg, két perc, vagy öt év. Egy hét után most már felelőssége van felé.
2010. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
szüleimnél falun mindig volt cica és kint voltak és egyik sem fagyott meg. Csinálj neki kint egy kis zugot,ahova bebújhat, adj neki enni,inni és nem lesz baja.
2010. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!