Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mondanátok olcsó de szép...

Mondanátok olcsó de szép cicafajtákat?

Figyelt kérdés
Szeretnék születésnapomra egy kiscicát de nem találok semmit ami olcsó de szép lenne. Tesómnak regdoll kell de az nagyon drága. Nekem a fehér bafna cirmos foltos cicák tetszenek. Egy házicica is jó csakvalamki szép de olcsó.

2015. márc. 17. 12:56
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Fogadj örökbe egy menhelyről vagy egy állatvédő szervezettől. Rengeteg cicát dobnak kis ha már felesleges, vagy beteg és nem hajlandó a gazdi a gyógyszerekre pénzt költeni. Tavasz van. Ilyenkor gyorsan szaporodnak a cicák, akiket később kidobnak az utcára mondván majd lesz vele valami. Csak annyit tudok mondani, hogy tényleg fogadj örökbe egyet. Ezzel megmenthetsz egy ártatlan életet!
2015. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ettől függetlenül nem ártana egy allergiatesztet csináltatni, nehogy akkor derüljön ki, hogy bibi van, amikor már megvan a macska. Allergiás vagyok, nálam úgy kezdődött, hogy a vizes macskától (koncentrált nyál + korpa) egy egészen picit viszkettem és egy egészen picit fújtam az orrom.


Szerintem is az utcai vegyes cicák a legtutibbak. Én is a mentést/menhelyi macsokat támogatom. Így segítenél egy bajba jutott lelken viszont nem támogatnád az egyre súlyosodó kóbor macska problémát és a felelőtlen állattartást. Egyébként is, nemsokára itt a cicaszezon, minden esélyed megvan rá, hogy neked tetsző macsekot találj. Ha nem is ragdollt, de hosszú szőrű macskák is gyakran meg szoktak fordulni menhelyen, viszont rájuk nagyon hamar le szoktak csapni.

2015. márc. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
8 évesenvoltam alergiateszten és megfogadtam hogy soha többet. Kutyám vagy 5 van de mindfogyi. Szeretem õket nagyon, de azért csodálkoznátok ha egy bemélyedt kutyafejforma lette a falon. Vagg 10 kutyaházat vettünk nrkik, mind megették. Ha valaki macskára allergiás, akkor a z a kutyára is. Már kinéztem neten egy cicát.
2015. márc. 18. 07:48
 14/18 A kérdező kommentje:
[link] Ez aranyos?
2015. márc. 18. 08:09
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de neked kell eldöntened :)
2015. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos ez téves infó, mert nem törvényszerű, hogy aki macskára allergiás, az a kutyára is.

Vagy ez, vagy az, vagy mindkettő akár.

2015. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szep cicat neztel ki (bar szerintem ronda cica nincs:)) ), biztosan halas lesz!!!
2015. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 myCat ***** válasza:
#7 a te cicád nem keverék, hanem lilajegyű sziámi!
2015. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!