Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítással járó gyógysze...

Ivartalanítással járó gyógyszerek nőstény cicánál?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy valakinek van-e konkrét tapasztalata hogy ha egy lány cicát kiivartalanítanak, miféle gógyszereket vagy hasonlókat ad neki a doki és mennyit? Csakhogy előre fel tudjak készülni rá :)

Köszike


2010. febr. 17. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi extra, egy kis fájdalomcsillapító kell utána. Én szuka kutyáról tudok nyilatkozni, neki csak másnap adtam 1-2 Algoflexet. 24 óra után ugyanúgy ugrabugrált.


A cicának is biztos fog valamit javasolni a doki és azt is megmidnja, hogy mit és mennyit. (Nekünk Algoflexet javasolt, de egy 30 kilós kutyának nyilván mást kell adni, mint egy macskának.)

2010. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A műtéti fájdalomcsillapításon kívül semmit. Másnap reggelre már jól volt.
2010. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mikor kiherélte a fiút azt mondta, hogy antibiotikumot is kapott.
2010. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az orvos ad neki több napig ható fájdalomcsillapítót és antibiotikumot injekcióban. Neked nem kell gyógyszerezned.
2010. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!