Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 napra egyedül hagyhatom a...

3 napra egyedül hagyhatom a macskámat?

Figyelt kérdés
Holnap hajnalban el kell utaznom és csak vasárnap éjjel jövök haza. Sajnos nem tudtam rábízni a macskámat senkire, így egyedül lesz itthon. Kibírja, vagy csak én parázom túl??
2010. febr. 18. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Nyugi kibírja..nekem is volt egyhuzamban annyit a macskám..és nem kevésszer..hagyjál neki kaját ami nem romlik meg + jó sok vizet..
2010. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Eléggé unatkozni fog, és nagyon vár majd haza.

Tegyél ki játékot is.

2010. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát arra már számítok, hogy vérig lesz sértve és szivatni fog ha hazaérek, persze izgulok, mert 24 óránál nem volt többet egyedül:(, de most nem tudom sajnos másképp megoldani:(
2010. febr. 18. 10:41
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Igen, de feltétlenül rakj ki neki:

-alomtálcát (nagyot, hogy legyen három napig tiszta széle, vagy rakj ki többet)

-vizet (ebből is kb. két tálkával, hogy legyen tiszta)

-nem romló állateledelt

-játékot (hogy ne unatkozzon)

-és rakj ki egy pulcsit, ami a tied (hogy érezze az illatod. Ezzel csillapíthatod a magányát.)

-fűtés (állíts be a hőmérsékletet kb. 20 fokra, hogy ne legyen neki hideg)

2010. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan én a 15 éves sziámimat 3-4 napra már többször hagytam egyedül, több helyre tettem ki neki vizet,szárazkaját,no persze attól is függ milyen evő az enyém sokszor eszik pár falatot tehát beosztja szépen viszont anyukám cicája egyszerre képes felfalni mindent ő nem is tudja így hagyni egyedül, az biztos hogy megsértődik az enyém is de hamar megbékél és utána napokig rajtam lóg, nem jó nekik az biztos de néha muszály sajnos egyedül hagyni.
2010. febr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Mi szoktuk néha, mert muszáj. A garázsba zárjuk, min. két alom tálcával, több tál vízzel, sok száraz kajával, és fekvő hellyel. Soha nem volt még semmi baja, meg sem sértődik, sőt, mikor megjövünk, akkor kirohan, és a szokottnál nagyobb ívben, de fut a bejárati ajtóhoz. És mindig bemászkál a garázsba is magától, szóval nem utálja és nincsenek rossz emlékei. Amúgy is egész nap alszik.
2010. febr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Simán kibírja nyugi!
2010. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
67%

Nem tudom ....Nekem yorkim van de őt is sajnálom otthon hagyni 1 napra....

Lehet hogy túlparázom... :S

2010. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Itt macskáról kérdeztek, nem kutyáról. Van különbség.
2010. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, de én nem tenném. Az állattartás felelősség, amit az ember vállal az állat élete végéig. Nem az állatot szívatjuk, ha valami váratlan dolog történik velünk, hanem megoldjuk a problémát, akár lemondások árán is. A gyerekemet sem hagyom napokig egyedül és a kutyámat sem. A macska nem más, hisz a kisebb igényei miatt szerintem igazságtalanság többet szívatni.
2010. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!