Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek van még rá esély,...

Szerintetek van még rá esély, hogy hazajön?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hete, hogy nem jött haza a macskánk. Áprilisban volt 1 éves, annyira imádom, és borzasztóan hiányzik a jelenléte. Soha nem hittem volna, hogy egy állat ennyit fog nekem jelenteni. Az van, hogy mindig hagyunk egy kis lukat az ajtón, hogy ki-be tudjon járkálni, amíg alszunk, mert régebben előfordult, hogy bekakilt a szobába, de múltkor apukám meglátogatott minket, és miután a macska lement az ágyamról (minden este odajött hozzám) becsukta az ajtót, és azóta nem jött haza. Amúgy sokat csavarog a városban, és attól félek, hogy elütötték, vagy valami baja esett. Már egyszer anyukám is véletlenül ráment, mert beszaladt elé, és szegénynek eltört a farka, és bár már teljesen olyan, mint régen, látszik, hogy egy picit fél az autóktól. Meg ha tudnám, hogy valakik befogadták, akkor még nyugodt lennék, de így... Van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2015. máj. 15. 23:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
Az én cicám fél év után jött haza. Nagy volt az öröm, már le is mondtam róla. Mivel nöstény, szerintem elment fialni és felnevelte a kölyköket. Annyira szeretem!
2015. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Meglett a cica?
2015. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem jött haza, és nagyon hiányzik, egyelőre még nem adom fel a reményt, csak hát olyan rossz, hogy nem tudom, mi van vele.
2015. jún. 12. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!