Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica mennyit bír ki egyedül a...

Cica mennyit bír ki egyedül a lakásban?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, de macskamániás, szeretnék egy cicát. Hétközben tudok itthon is lenni, nem lenne egésznap egyedül, de pénteken délután általában elmegyek és vasárnap este jövök. Magammal vinni macerás lenne. Egyedül lehet hagyni ennyi időre, mert szerintem ez sok.
2015. máj. 20. 11:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Én is ettől tartottam, hogy így sajnos nem lehet, pont azért tettem fel a kérdést, mert nem akarok szegénynek rosszat, és így akkor nem is lesz.
2015. máj. 21. 19:33
 12/12 anonim ***** válasza:

de miért mész minden héten el napokra? nem tudnál ottmaradni gyakrabban?


az enyém is egyedül van néha napokra, tavaly márciusban hoztam, és júliusban két hétre haza kellett menni (külföldön lakom), ő amúgy is elbújt, mert nagyon félős, a tesóm jött és etette, itatta, cserélte az almot. azóta csak egy-egy éjszakára maradt itthon egyedül, meg egyszer két éjjelre, most lesz, hogy háromra...


dilemmát is okoz a hazamenés, pedig ő nem egy társasági cica.

2015. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!