Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a leghatékonyabb módszer...

Mi a leghatékonyabb módszer és riasztószer, hogy az idegen macskák ne használják wécének a kertemet?

Figyelt kérdés
Nappal elzavarom, de nem ülhetek ott egész éjjel! Már mindent kipróbáltam, a macskariasztóportól kezdve az eceten és szódabikarbónán át, a feketeborsig! Letakartam ágakkal, beborítottam citromfűvel és csak ki kaparják! Hiába van kerítés is, a háztetőn közlekednek és a padláson! Nagyon nagy testű macskák, éjjel még félni is lehet tőlük koncertezés közben! Várom a tapasztalt, tuti megoldásokat!!!
2015. jún. 4. 17:12
1 2
 11/11 Zrgia válasza:

KirályRobi nevű felhasználó válasza:


Az utcán is úgy beszélsz másokkal hogy vissza ismétled amit elmondott ?


Gyere találkozzunk és próbálj meg bedobni az oroszlánokhoz te hülye kis állatbu..zi csíra.


Ezért a beszólásodért még ma kinyírok egy macskát.

Remélem te meg a tiedtől elkapsz egy jó kis toxoplazmózist és te is meg a gyereked is megdöglik benne.


nos Kedves Robika azért vagy becézve mert látom nem bírod a kritikát és hogy ne sérüljön a kicsiny lelkivilágod így talán jobban megtudod emészteni, az állatb..zi inkább mint olyan meleg mint te de ne csüggedj Amerikában már legálisan házasodhatsz meg a választott fiúdal, és nem tudom mi köze a vegetáriánus étrendnek az állatkínzáshoz amit te szemléltetsz lehet te macskát fogyasztasz otthon a kicsiny családdal,ne keverd össze a használatokat a házi állatokkal, jah várjál lehet nem fogod érteni haszon állat normál esetbe baromfi sertés és hasonló állatok melyet többnyire a húsukért tart az ember háziállat kutya macska etc. melyet vagy vadászatra vagy pediglen csak úgy babusgatás miatt tart ! bár ahogy a komentedet el nézem nem is biztos hogy kicsi mert hát a tesvírek nah :D

2015. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!