Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom leszoktatni a...

First LadyJill kérdése:

Hogyan tudom leszoktatni a macskámat arrol hoyg szagolja a börröm és nyalogassa?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 01:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem csak kölyökmacska "szopcsizik". A miénk néhány éves korig csinálta. Ő mondjuk a takarót, nem minket és nem is annyira fanatikusan, csak néha lefekvéskor, alvás előtt. Aztán egyre ritkábban csinálta és abbamaradt.


A tiéd is a kontaktust keresi a testeddel. A kisgyerekek is szokták ezt, már nem szopnak, de puszilgatják, nyalogatják az anyjuk bőrét, van ilyen.

2015. jún. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2015. jún. 25. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm -- -végig olvastam mert szeretem ezt a macskuszt nagyon kedves ... és esténként szerintem keresi a kölykeit is ... szerintem nem felejtette el hogy elvitték tőle ... elég buta volt az elözö gazdája aki álitolag az utcán találta ... és miután lekölyközött a kölykeit elajánédkozta és most az anyukátol is szabadulni akart ... igy került hozzám .... tényleg agyon kedves ... és ami a gondom továbbra is hogy nem csak a kezem nyalogatja ... és nem 2 szer egy nap ... hanem ahogyan irtad ... fanatikusan ... mintha mágnes lenne a böröm és az orra közt .... és igen harapot is már a vádlimba miközben telefonáltam ... amit szintén nem értékeltem.
2015. jún. 25. 10:12
 14/14 A kérdező kommentje:
hát nem lettem okosabb ...
2015. jún. 26. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!