Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek vissza fog még jönni?

Szerintetek vissza fog még jönni?

Figyelt kérdés

Pár órája egy nyitva hagyott ablakon ki szökött a macskám. Nem igazán volt ki engedve, csak mostanában a jó időben voltam kint vele egy kicsit. Olykor átment a szomszédba, de mindig vissza jött, de most valamiért nem.. Az is benne lehet a Dologban, Hogy nekem egy kutyám is van odakint, és hát nem igazán szeretik egymást. A kutyám már számtalanszor megtámadta a cicám, de mindig megúszta.

Szerintetek holnapra vissza fog jönni? Nagyon féltem, mert benti cica, és nem biztos hogy vissza talál..



2015. júl. 7. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A kutyám már számtalanszor megtámadta a cicám, de mindig megúszta."


Engem inkább az érdekelne, hogy a kutyával hogyhogy nem lett összeszoktatva. Illetve, ha nem tudjátok a kutyátok macskautálatát kezelni, miért engeditek ki néha a macskát?

A családodnak igaza van, valószínűleg balhé lenne, ha egész éjjel ordít a kutya. (Viszont érdemes lenne meglátogatnod a problémával a kutyás kategóriát, mert jól nevelt kutya nem ugat a kennelben.)


Na jó, macskáról is legyen szó: Készíts plakátot, közösségi oldalakra felrakható képet, jól összeszedett, átlátható leírással, arra az esetre, ha holnap nem kerülne elő.

Egyébként lehet, hogy a mi családunkba hülye macskák jutottak, de egytől egyig mind jelez, ha megjött: makog, ordít, dörömböl az ajtón.

Ha a macska haza óhajt találni és nincs még hetedhét országon túl, akkor lehet nem rossz, ha néha(!) ugat a kutya. Nekünk költözéskor, rögtön megérkezés után tűnt el, vadidegen városban a macskánk. Én ugyan kerestem napjában 3x, de a kutyánk is nagyon gyakrabban ugatott, mert még nem szokta meg a helyet. 1 hónap múlva, kissé csapzottan és sokkosan ült a kutyaház tetején. Mondjuk ő és a kutya jóban is voltak.

2015. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Haza talált már a kis drága?
2015. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, csak tegnap nem tudtam gépközelbe lenni. Először is nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát.

Egyébként igen vissza jött :) Tegnap reggel mikor boltba indultam, azt láttam, hogy mászik fel a fára:D nagyon örültem, de még szerencse hogy a kutya aludt:D

2015. júl. 9. 11:16
 14/14 anonim válasza:
Szuper! ;)
2015. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!