Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Előkerülhet még a cicám? Vagy...

Barbara tóth kérdése:

Előkerülhet még a cicám? Vagy esetleg teljesen lemondhatok róla?

Figyelt kérdés

Sziasztok😥

2015 07 20-án(hétfőn) eltűnt a majdnem 2 éves nőstény cicám...

Már az apukám rá 3 napra (szerdán) látta az utcán de nem tudta megfogni mert elfutott....

Most csütörtök van és sehol sem találjuk....

Esetleg elpusztult??

Házimacska de mindig kiszökik,de estére mindig hazajön...

Ki van műtve....

Kérlek segítsetek mert minden pillanatban sírok amikor rágondolok....

Egy elkeseredett gazdi😫



2015. júl. 23. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még tegnap láttátok, akkor nem olyan rosszak az esélyei, hiszen tegnap még élt.

Ez a hátránya a kinti macskatartásnak, hogy rengeteg veszély fenyegeti az állatot, amitől sem megvédeni nem tudja így a gazdi, sem azt, hogy egyáltalán van-e baja, vagy csak máshoz szokott át, illetve valaki más befogadta stb.

Szerintem még ne adjátok fel, keresgéljétek a környéken, esetleg plakátoljátok ki, hogy eltűnt és keresitek telefonszámmal.

2015. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ....

Végigjártuk a környéket és hát remélem estére hazajön,mert hívtam is....

Benti macska volt,csak mindig kiszökött...

Sajnos a plakátozás szerintem nem válhat be mert mi az isten háta mögött lakunk,és csak (elnézést a kifejezésért)De többségben csak cigányok vannak körülöttünk..,

de rettenetesen aggódom érte hogy nem halt-e meg...

egész nap sírtam....Nagyon hiányzik Nyafi

2015. júl. 23. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg az ismerősök, szomszédok, barátokat megkérni, hogy figyeljék, hátha látják.

Kaját tegyetek ki a kertbe, hogy hátha odamegy.

A benti macska nem szökhet ki, mert vigyázni kell rá, hogy ne tudjon, ha előkerül javaslom a macskahálót az ablakokra, erkélyre. Én panelban lakom, ha a macskám kiszökne kb. 10 kutya széttéphetné csak a lépcsőházunkban. Nincs ilyen, hogy kiszökik, ha odafigyelsz.

2015. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ....

Nagyon félek hogy már soha nem látom őt csak képen......

2015. júl. 23. 20:22
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma se jött elő...

Egész éjjel róla álmodtam

És sírtam

Rettentően hiányzik

2015. júl. 24. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!