Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák az emberhez vagy...

A macskák az emberhez vagy helyhez ragaszkodnak? Kötődnek?

Figyelt kérdés
Költözés miatt vagyok kiváncsi rá??Mert elköltöztem de a macskák eljöttek utánnam!Én úgy hallottam a helyhez!Igaz ez?
2015. dec. 17. 21:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

70%-es javaslom pl a wikipédia macskák intelligenciája-tájékozódás fejezetét.

Vagy írd be gugliba. Meg fogsz lepődni.

2015. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
19%

"S azt valahogy elfelejtetted, hogy a saját cicánm hazajött 20 kmről.

Na ezt magyarázd meg."


B..szdmeg, azért 20 km és több ezer között van egy kicsi különbség... mondjuk több ezer :D


A tájékozódást meg hagyjuk, a f..szom ki van, ebben a kategóriában komolyan csak totál hülyék vannak? Hogy a bús f..szomba találna oda a macska egy olyan helyre, ahol soha nem járt és több ezer km-re van. Szimplán hazug aki azt mondja, hogy ez megtörtént. Egyébként a szomszéd falus sztori is kamu. Az ország olyan részén élek, ahol a legnagyobb a település sűrűség, ez mégis elképzelhetetlen. Ha itt valaki meg akar szabadulni egy macskától és túl érzelgős ahhoz, hogy agyonüsse, akkor kiviszi a falutól 1-2 km-re és soha a büdös életbe nem talál vissza. Nem egy költöző madár a macska, hogy csak úgy visszajöjjön.

2015. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
71%
Azért, mert neked fingod sincs a cicákról, még nem lesz igazad. Buta vagy, mint a tök.
2015. dec. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

Nos a Wikipédiát illetően nem akarom elsütni azt a poén, hogy egy általános iskolás beadandónál sem hivatkozhat rá az ember, mert bárki szerkesztheti, de ez már komolyan közröhej tárgya ami itt van :D


Egyedülálló tájékozódási képességük, mely a madarak égitestek és mágneses terek alapján történő tájékozódásához hasonlóan működik, lehetővé teszi hogy akár több száz kilométeres távolságból is hazataláljanak.[22] Emellett azonban az általuk ismeretlen helyre távozó gazdáikat is tudják követni. Ezt a képességet a Duke Egyetem parapszichológiai laboratóriumában dolgozó Dr. Joseph B. Rhine"


"Duke Egyetem parapszichológiai laboratóriumában"


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Az a baj ezzel egyedül, hogy ilyen laboratórium több évtizede nem létezik... tudjátok, mióta rájöttek az emberek, hogy ez totál baromság, mint a lobotómia meg hasonló idiótaságok. És ez kb 2 perc google volt.

2015. dec. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!Mindenkinek találtam a hozzászólásában igasságot!Komolyan szólva ne kapja fel senki a vizet ha valaki olyat szól valamihez ami a másik illetőnek esetleg nem tetszik!Ez csak egy beszélgetés!És kérdés volt!Vannak az életben nagyobb problémák is hogy ilyen jellegű dolgon vérnyomásunkat megemelje valaki valakinek!Egy hozzászólással!Pl.!
2015. dec. 19. 20:10
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
De most komolyan milyen elmeháborodott hiheti azt, hogy a macska megtalálja a gazdáit több ezer km-rel odébb?
2015. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Hát az mondjuk azért nehéz elképzelni!Én hívő ember vagyok mindent elhiszek!Leszi is hazatért?Vagy nem?Nem tudni!De ezt az az illető tudja aki írta!Hogy igaze?Azt csak őtudja!Micsak elhisszük!Nincs lehetetlen!
2015. dec. 20. 19:12
 28/31 anonim ***** válasza:
A Lessie hazatér az csak egy könyv meg egy belőle készült film, nem igaz történet.
2015. dec. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
2015. dec. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Először is a cikkekben semmiféle hivatkozás sincs, ilyet én is tudok bármikor írni.

Másodszor: a cikkekben arról van szó, hogy VISSZATALÁL a gazdáihoz, nem pedig megtalálja őket.

Harmadszor: miért ismerek a saját életemből is tucat olyan sztorit, hogy a nem kellő macskát, ha nem akarták agyonütni, akkor elvitték a falutól pár km-re kocsival, kitették és sose talált vissza? Ha véletlenül meg is esne ezerévente háromszor, hogy messziről visszatalál, egyértelműen nem általános jelenségről beszélhetünk, bár még mindig kamunak tartom az egészet.

2015. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!