Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szabadítsam meg a...

Hogyan szabadítsam meg a bolháktól?

Figyelt kérdés
Van egy cicám, aki bolhás és nem tudom, hogy mit tudnék csinálni vele. A volt kutyusomnak megmaradt egy bontatlan cseppje, ami még jó volt és ebből csepegtettem a bundájára, de nem használt... Vettem neki sampont is, már kidobtam a dobozt ezért nem tudom megmondani, hogy milyen fajta, márkájú. Direkt megkértem az eladót, hogy valami olyat adjon, ami jó és tényleg használhat, nem baj ha drága. Viszont sajnos most is vakarózik szegény. Bolhanyakkörve is van. Ráadásul benti cica, fogalmam sincs, hogy honnan szedi össze....Mikor elhoztuk már "eleve" bolhás volt, de akkor egy időre eltűntek és most ismét visszajöttek. Lehet, hogy a lakásban szőnyegbe,párnákba belemásztak és azokat szedte össze újra? Bocsi,ha hülyeséget kérdezek. Csak nekem ez azért furcsa mert mi is azon a kanapén ülünk, ahol a macska fekszik és úgy hallottam, hogy a bolhák szépen össze tudnak csipkedni, de eddig ilyen nem történt...Nem tudom, lehet, hogy rosszul tudom. Más állatunk meg nem volt bolhás a lakásban. Mit lehetne csinálni a cicával?
2016. jan. 3. 12:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. jan. 3. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!